Конференція та стажування в National-Louis University в Польщі

Конференція, стажування, підвищення кваліфікації за кордоном, Новий СончНауковців та викладчів ВНТУ, а також студентів (їх - безкоштовно), запрошують у Новий Сонч на конференцію.

Подія: IV Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

Дата: 26-30 листопада 2019 р.

Місце: Новий Сонч, Польща

Організатор: Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University http://www.wsb-nlu.edu.pl/  за інформаційної підтримки Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME

Голова організаційного комітету: Dariusz Woźniak Dr of Economics, Rector Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Poland)

Секції
    Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
    Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
    Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК КОНФЕРЕНЦІЇ
26 листопада. Вівторок.
Прибуття в Новий Сонч.
14.00 – 17.00 Реєстрація учасників конференції (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч).
27 листопада. Середа.
10.00 – 10.30 Відкриття конференції.
10.30 – 13.00 Пленарне засідання (перша частина).
13.00 – 13.30 Кава-брейк.
13.30 – 15.00 Пленарне засідання (друга частина).
15.00 – 17.00 Час для індивідуальних консультацій, дискусій.
28 листопада. Четвер.
10.00 – 13.00 Секційні засідання
13.00 – 13.30 Кава-брейк
13.30 – 15.00 Секційні засідання.
29 листопада. П’ятниця
Час для індивідуальних консультацій, дискусій, відпочинку.
18.00 – 20.00 Урочиста вечеря.
30 листопада. Субота.
Виїзд учасників конференції.

УМОВИ УЧАСТІ
Вартість участі у конференції складає 80 євро. Термін сплати участі у конференції – 1 листопада 2019 р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити участь у конференції по приїзду в університет.
Для студентів віком до 25 років (бакалавріат та магістратура), які безпосередньо очно беруть участь у конференції, участь у конференції – безкоштовно!
Доплата за кожного співавтора, якщо він безпосередньо приймає участь у конференції – 60 євро, якщо дистанційно – 40 євро. Співавтору теж надається сертифікат та програма. Наукові керівники студентів прирівнюються до співавторів.
За підсумками конференції учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей протягом місяця будуть опубліковані у електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщено в бібліографічному репозиторії Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University. Збірнику надається ISBN.

ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ
Трансфер та проживання учасники конференції забезпечують собі самостійно.
З України, для бажаючих, можливий організований виїзд (26 - 30 листопада 2019 р.) Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 185 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів – Новий Сонч – Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3-4 зірки (чотири ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату.
З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 096 83 177 94

СТАЖУВАННЯ
Бажаючі мають можливість пройти науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (180 годин) 29 жовтня - 29 листопада 2019 р. Вартість проходження стажування складає 150 євро. Деталі щодо стажування дивіться на сайті університету: https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index
Для проходження стажування участь у конференції не обов’язкова.
Дистанційна частина стажування (з 29 жовтня по 25 листопада) містить у собі: вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету; ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу; вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (перелік предметів та код доступу надається); робота з репозиторієм університету та електронним бібліотечним фондом (електронний код доступу надається); ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.
Очна частина стажування (з 26 по 29 листопада) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, професійні дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету.
Термін подання заявок на стажування – до 15 жовтня 2019 року.

Контакти:
Консультації та питання: Natalia Gut, International Projects Coordinator

Більш детальна інформація - у файлі 1 та файлі 2!