Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Програма для молодих вчених - пост-докторське стажування в Аріельскому Університеті, Ізраїль 2016-2017 рр.

Програма ост-докторського стажування в науково-дослідних Аріельського Університету в ІзраїліМолоді і перспективні вчені запрошуються на пост-докторське стажування в науково-дослідних центрах Аріельського Університету в Ізраїлі. Кандидати, прийняті на програму навчання, отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 6000 шекелів протягом двох років, починаючи з 01.11.2016.

Детальніше...

Свіжа підбірка 4 подій: Стипендіальні програми, міжнародні зустрічі, літні школи і гранти

Програми для студентів весна літо 2016Свіжа підбірка цікавих програм для талановитих і активних. Закордонні: Стипендіальна програма Ейнштейна, Міжнародна зустріч студентів інженерних спеціальностей (ICAMES), Грант на навчання міністерства закордонних справ Естонії в університеті Tallinn. Приймає Україна: Міжнародна літня школа з соціальних дисциплін.

Детальніше...

Літня школа у Болгарії-2016 - для болгаристів і славістів

Літня школа в Болгарії-2016Студентів та викладачів болгаристів і славістів запрошують відвідати тематичний літній семінар в Болгарії. Кількість місць - 5. Останній термін реєстрації - 30 квітня 2016 року.

Детальніше...

Стипендії на навчання у Словаччині на 2016 р. для студентів, стажерів, аспірантів, докторантів

Стипендії на навчання у Словаччині 2016Триває реєcтрація на навчання у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Запрошуються українські студенти та докторанти/аспіранти. Останній термін реєстрації - 20 квітня 2016 р.

Детальніше...

Стипендії для навчання в Чеській республіці

Навчання у ЧехіїВ рамках Літньої школи слов'янських студій у Чеській Республіці з метою поглибленого вивчення чеської мови відкрито 4 стипендії для українських студентів і викладачів.

Детальніше...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна