Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Стажування у Польщі для отримання практичних навичок на сучасному обладнанні

Практика і стажування для студентів у Польщі, ВНТУОсвітній проект запрошує студентів на навчання і стажування у міжнародних компаніях у Польщі. Місця роботи пропонують LG, Samsung, Hyundai, KIA та ін. Проект підійде студентам факультету машинобудування, радіотехніки, автоматики ВНТУ.

Детальніше...

Як попрацювати у Німеччині під час зимових або літніх канікул?

Робота у Німеччина для студентів, канікули за кордоном, 2018Студентські міжнародні програми у Німеччині на 2018 рік - актуальні ТІЛЬКИ для СТУДЕНТІВ!!! Зимові або літні канікули можна провести за кордоном з користю для власного гаманця та інтелекту.

Детальніше...

Стажування у Німеччині для студентів під час літніх канікул

Стажування у Німеччині для студентів, робота під час літніх канікулЛітні канікули - час, коли можна попрактикуватись у іноземній мові під час працевлаштування за кордоном. Стажування у Німеччині для студентів - це робота у сфері торгівлі, туризму, побутових послуг.

Детальніше...

Робота і практика для студентів у Німеччині - об'єднання літнього відпочинку та праці

Робота у Німеччині для студентівНімеччина пропонує студентам ВНТУ ряд вакансій на літо 2018 року, де вони можуть працювати зі знанням та без знань німецької мови. Сфери економіки: підприємства харчові, виробничі, сільськогосподарські, а також готельно-ресторанні комплекси.

Детальніше...

Літні канікули у Німеччині для студентів - шанс вивчити мову, заробити гроші, побачити світ

Літні канікули у Німеччині для студентів, літо 2017Спеціальні  міжнародні студентські програми передбачають працевлаштування на підприємствах Німеччини на період літніх канікул 2017 року (2-3 місяці). Працедавці пропонують гідні умови праці та заробітну плату. Знання мов у більшості вакансій - не обов'язкове.

Детальніше...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 167 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна