Для пояснення переваг вибіркової дисципліни "Навчальна практика" кафедра ІНВ пропонує відповідну презентацію.

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Скільки балів можна отримати за виконання завдань з навчальної практики? 

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми "Резюме та супровідний лист": ЗНАТИ визначення, види, зміст, форми резюме, зміст та призначення супровідного листа, ВМІТИ обрати вид, зміст, форму резюме залежно від мети та вимог вакансії, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ створення резюме.

Уміння слухати тест онлайн з ключемТест "Уміння слухати" (тема "Уміння слухати") дає можливість оцінити навичку ефективного слухання, коли одночасно сприймається і зміст, і контекст, і настрій мовника.

Чи умієте ви бути щасливим (тест на оптимізм)Тест "Чи умієте ви бути щасливим (тест на оптимізм)" (тема "Активна життєва позиція і позитивна життєва установка") дає можливість оцінити наявність відчуття задоволеності життям на певний момент часу.

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми "Організація виробничої практики. Резюме": ЗНАТИ визначення поняття "виробнича практика" та особливості її організації у ВНТУ, знати визначення, види, зміст, форми резюме, зміст та призначення супровідного листа, ВМІТИ обрати вид, зміст, форму резюме залежно від мети та вимог вакансії, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ створення резюме.

Оцінка рівня самоорганізаціїТест "Оцінка рівня самоорганізації" (тема "Самодисципліна та самоорганізація") дає можливість оцінити рівень самоорганізації - чи умієте Ви розпоряджатися часом, чи маєте навички тайм-менедженту?

Оцінка рівня самодисципліниТест "Оцінка рівня самодисципліни" (тема "Самодисципліна та самоорганізація") дає можливість оцінити рівень навички самодисципліни.

Тест Рівень цілеспрямованості (з ключем), джерело: https://psy.wikireading.ru/95753Складовими творчого потенціалу є допитливість, упевненість у собі, сталість, зорова й слухова пам'ять, прагнення до незалежності, здатність абстрагуватися й зосереджуватися. Саме ці показники і діагностуються у тесті.

Тест Комунікабельність (з ключем)Комунікабельність – це уміння спілкуватись та взаємодіяти з іншими людьми з метою співпраці та взаємодії. Визначити, чи людина комунікабельна, допоможе спеціальний тест.

Дочірні категорії

Корисно для навчання та працевлаштування