Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

22 програми для навчання за кордоном з весняним дедлайном

  • Автор: Super User
  • Категорія: Основні дані
  • Перегляди: 13468

Навчання стажування за кордономCписок грантів, програм, стипендій на закордонне навчання, стажування для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ, а також форуми, конкурси, проекти.

Детальніше...

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників у галузі метрології, оптотехніки, систем управління та автоматизації виробництва

  • Автор: Super User
  • Категорія: Основні дані
  • Перегляди: 9264

Центр створений у 2014 році з метою підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників в галузі метрології, стандартизації, сертифікації.

Директором центру є Володимир Миколайович СевастьяновОлександр Миколайович Возняк, к.т.н., доцент (моб. тел. 050 536 85 59, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , ауд. 5404 (кафедра МПА)).

До навчального процесу залучено досвідчених викладачів кафедри метролології та промислової автоматики ВНТУ (кафедра МПА, ауд. 5410, корпус 5 ВНТУ), які регулярно проходять перепідготовку у Вінницькому центрі метрології.

Тривалість навчання в Центрі – 2 тижні. Набір слухачів триває впродовж року. Дата початку навчального курсу - в міру наповнення груп.
Після закінчення навчання відбувається підсумкове тестування. Слухачі отримують документ встановленого зразка – сертифікат і додаток з оцінками.

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників в галузі метрології, стандартизації, сертифікації

Щоб пройти підвищення кваліфікації в галузі метрології, стандартизації, сертифікації, звертайтесь за адресою:
ВНТУ, м. Вінниця, Хмельницьке шосе 95, корпус 5, ауд. 5404, моб. тел.  050 536 85 59 , тел. кафедри МПА +38 0432 598 672

Навчально-виробничий центр "Будівельні технології"

Центр створений у 2005 році з метою організації виробництва з виготовлення і дослідження властивостей тротуарної плитки та інших виробів з бетону з подальшим їх використанням для благоустрою території університету. Оснащений сучасним високопродуктивним обладнанням. За період функціонування виготовлено та укладено близько 10 000 квадратних метрів тротуарної плитки.

Діяльність центру забезпечується силами студентів факультетів будівництва та електроенергетики. 

 

Центр професійно-технічної підготовки

  • Автор: Super User
  • Категорія: Основні дані
  • Перегляди: 7180

Центр створений у 2014 році. Він здійснює первинну професійну підготовку кваліфікованих робітників, в тому числі високого рівня кваліфікації з технологічно складних професій та спеціальностей, або робітників, діяльність яких пов’язана зі складною організацією праці, як правило, з числа випускників загальноосвітніх шкіл. Центр може здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення в межах ліцензованих обсягів.

Центр організовує та координує первинну професійну підготовку студентів ВНТУ. Впродовж перших двох курсів вони набувають робітничі професії, які корелюють з майбутніми спеціальностями. Згідно Ліцензії МОН України, університет надає 16 професії (на 01.09.2015). Інформація про робітничі професії - у файлі (скачати doc).

На кожній випускній кафедрі є співробітник, який відповідає за підготовку студентів за відповідними робітничими професіями – див. таблицю у форматі pdf.

Додаткова інформація:
Інтегровані навчальні плани
Типові навчальні плани професійно-технічної освіти (ПТО)
Освітньо-кваліфікаційні характеристики професій

Інформація про роботу Центру: за тел. (0432) 59-81-53, ауд. 102 ГУК.

Навчально-виробничий центр "Інноваційні технології"

Центр створений у 2009 році з метою практичної реалізації наукових розроблень вчених університету в галузі енергозберігаючих технологій. За декілька місяців свого існування виготовлено та встановлено понад 1 000 електронних баластів для покращення якості освітлення люмінесцентних ламп та збільшення терміну їх експлуатації.

Функціонування центру забезпечується силами студентів інституту радіотехніки.

Директор центру - к.т.н., доцент Олександр Петрович Шеремета (ауд. 2243, тел. (0432) 598-075).

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна