У Вінницькій міській раді розпочалось стажування студентів-третьокурсників ВНТУ. 

Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці, Костянтина Коваля, кафедра ІНВ, інтеграція ВНТУ

23 березня відбулося офіційне відкриття 5-ої Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці та розпочато навчання нових слухачів за програмою курсу «Вступ до інноваційного підприємництва та практика запуску стартапу».

Студенти, науковці, викладачі ВНТУ запрошуються до навчального курсу DAAD з вивчення питань інтернаціоналізації і управління вищою освітою.

Стартап-школа Sikorsky ChallengeОголошено конкурс на краще технічне рішення для агросектору від замовника з Ізраїлю і з грошовою винагородою переможцю.

IX Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: роль оцінювання якості викладання та навчання в процесі акредитації»Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує викладачів ВНТУ взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференці про якість викладання в контексті Болонського процесу.

Консультації центру працевлаштування ВНТУ та NUWORKСтартують консультації центру плацевлаштування ВНТУ і порталу NUWORK.

Відкрита лекція ВНТУ, БУВР, екологіяДля студентів та магістрів Інституту ЕБМД проведена відкрита лекція представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

Виробнича практика дистанційно ВНТУ, 2020Випуск №3 новин про серію онлайн-зустрічей, на яких студенти ВНТУ, а також викладачі та тауковці, спілкуються з фахівцями з підприємств Вінниці.

Конкурс проектів для підприємців-початківців у Вінниці від Спілки підприємців СтінаСпілка підприємців «Стіна» вже котрий рік поспіль є відповідальним адміністратором Конкурсу проектів для підприємців-початківців.

Форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepareТриває реєстрація на всеукраїнський форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepare.

Корисно для навчання та працевлаштування