Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Програми від Фонду Фулбрайта - для студентів та науковців ВНТУ

прийом заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2021-2022Відкрито прийом заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2021-2022.

Детальніше...

Стипендіальна програма для навчання у Літній школі у Латвії

Навчання у Літній школі у Латвії - як можливість продовжити навчання у латвійських університетахНавчання у Літній школі у Латвії - як можливість продовжити навчання у латвійських університетах.

Детальніше...

Весняний тур європейськими університетами - шанс для науковців та викладачів ВНТУ

реєстрація на тур Європою з проходженням додаткових тренінгів та стажування у провідних університетах ЄС, фірма АлгольТриває реєстрація на тур Європою з проходженням додаткових тренінгів та стажування у провідних університетах ЄС.

Детальніше...

Про інтеграцію освіти, науки та бізнесу запрошують поспілкуватись на Першій Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Інтеграція освіти, науки та бізнесу в сучасному середовищі: зимові диспути, Дніпро, 2020Учасники веб-конференції матимуть публікацію у електронному збірнику та сертифікат учасника.

Детальніше...

Дочірні категорії

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна