Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Університет США шукає партнерів в Україні - навчальні заклади, наукові лабораторії

Пітсбургський державний університет шукає глобальних партнерів для співпраці з дослідницьким центром штату Канзас-Полімер.

Детальніше...

Італія запрошує викладачів ВНТУ на освітній проект "BUSINESS WEEK"

Освітній проект Business week, Італія, ВНТУПрофесорів та викладачів ВНТУ, а також представників студентства, запрошують взяти участь в освітньому проекті ІМАНС  «Business week». Взимку 2018 року їх вітатимуть Доломітові Альпи в Італії.

Детальніше...

Новий Сонч (Польща) запрошує викладачів ВНТУ на стажування

Формується група для виїзду у Польщу на стажування. Дедлайн реєстрації - 27 листопада 2017 р. Передбачено дві частини стажування - очна і дистанційна.

Детальніше...

Фулбрайтівська стипендія для молодих викладачів - УВАГА, реєстрація до 6 листопада 2017 р.

Термін подання документів на програму Fulbright  Research and Development Program (FRDP): cтипендії для молодих викладачів та дослідників продовжено  до  6 листопада включно.

Детальніше...

Мандруючи Шовковим шляхом, навчатись в аспірантурі у Китаї!

Продовжується культурний обмін між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху: молодих науковців ВНТУ запрошують на навчання в аспірантуру у Китайській Народній Республіці.

Детальніше...

Запрошує на навчання Республіка Корея!

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (National Institute for International Education, NURD) оголошує набір студентів на навчання у Кореї.

Детальніше...

Науковцям ВНТУ пропонують взяти участь у Проведенні наукових досліджень у США

До 20 жовтня 2017 р. ПРОДОВЖЕНО термін подання заявок для отримання Стипендії імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Програмa для навчання студентів ВНТУ у Республіці Корея

Навчання у Кореї для студентів ВНТУ, 2017, стипендіальна програмаРеспубліка Корея презентувала в Україні один з найбільших корейських наукових закладів країни KAIST - Korea Advanced Institute of Science and Technology. Університет запрошує студентів старших курсів ВНТУ для навчання та проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Проведення наукових досліджень у США - для науковців ВНТУ

ulbright Scholar Program - проведення наукових досліджень у США.Триває прийом заявок для участі у конкурсі отримання стипендій для проведення наукових досліджень у США від Фонду ім. Фулбрайта.

Детальніше...

Дочірні категорії

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна