Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Новий Сонч (Польща) запрошує викладачів ВНТУ на стажування

Формується група для виїзду у Польщу на стажування. Дедлайн реєстрації - 27 листопада 2017 р. Передбачено дві частини стажування - очна і дистанційна.

Детальніше...

Фулбрайтівська стипендія для молодих викладачів - УВАГА, реєстрація до 6 листопада 2017 р.

Термін подання документів на програму Fulbright  Research and Development Program (FRDP): cтипендії для молодих викладачів та дослідників продовжено  до  6 листопада включно.

Детальніше...

Мандруючи Шовковим шляхом, навчатись в аспірантурі у Китаї!

Продовжується культурний обмін між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху: молодих науковців ВНТУ запрошують на навчання в аспірантуру у Китайській Народній Республіці.

Детальніше...

Запрошує на навчання Республіка Корея!

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (National Institute for International Education, NURD) оголошує набір студентів на навчання у Кореї.

Детальніше...

Науковцям ВНТУ пропонують взяти участь у Проведенні наукових досліджень у США

До 20 жовтня 2017 р. ПРОДОВЖЕНО термін подання заявок для отримання Стипендії імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Програмa для навчання студентів ВНТУ у Республіці Корея

Навчання у Кореї для студентів ВНТУ, 2017, стипендіальна програмаРеспубліка Корея презентувала в Україні один з найбільших корейських наукових закладів країни KAIST - Korea Advanced Institute of Science and Technology. Університет запрошує студентів старших курсів ВНТУ для навчання та проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Проведення наукових досліджень у США - для науковців ВНТУ

ulbright Scholar Program - проведення наукових досліджень у США.Триває прийом заявок для участі у конкурсі отримання стипендій для проведення наукових досліджень у США від Фонду ім. Фулбрайта.

Детальніше...

Студентів, науковців та викладачів ВНТУ запрошують на конференцію у Польщу

Польщею започатковано інноваційний проект "Технології. Знання. Компетенції". До участі у проекті запрошують молодих людей та науковців з Польщі та України - ентузіастів технологій, зацікавлених у вивченні природи та експериментах.

Детальніше...

КОНФЕРЕНЦІЯ + СТАЖУВАННЯ + ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ у Празі для викладачів та науковців ВНТУ

Конференція, стажування, підвищення кваліфікації для викладачів, науковців у Празі, Чехія, 2017, ВНТУНауковців та викладачів ВНТУ запрошують долучитись до міжнародної конференції, яка відбудеться у Празі (Чехія). Учасники конференції матимуть можливість пройти стажування та підвищення кваліфікації, підтверджене відповідними документами.

Детальніше...

Навчання та стажування для студентів та викладачів ВНТУ у Європі

Навчання та стажування за кордоном для викладчів та студентів, ВНТУ, Фінляндія, Угорщина, 2017Нові можливості відкриваються для працівників ВНТУ та студентів у міжнародних програмах навчання та співпраці у країнах Європи. Цього разу запрошують Фінляндія та Угорщина.

Детальніше...

Дочірні категорії


Notice: Undefined offset: 1 in /home/webusers/vntu_ininv/ininv.vntu.edu.ua/ukr/templates/gk_news/html/pagination.php on line 18

Notice: Undefined offset: 1 in /home/webusers/vntu_ininv/ininv.vntu.edu.ua/ukr/templates/gk_news/html/pagination.php on line 34

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна