Екологія, інформаційні технології, технічні та фізико-математичні науки - на міжнародній конференції Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку БДПУ-2021

Екологія, інформаційні технології, технічні та фізико-математичні науки - на міжнародній конференції незабаром.

Національна металургійна академія України вже втринадцяте проводить міжнародну конференцію про ІТ у машинобудуванні.

До 5 лютого приймаються матеріали викладачів та науковців на конференцію про інтеграцію освіти, науки та бізнесу.

Викладачі та науковці ВНТУ запрошуються до участі у роботі науково-практичної конференції про прикладні науково-технічні дослідження.

Горизонт 2020Дізнатись про програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» матимуть можливість науковці ВНТУ.

Hack the process - розв'язок реального кейсу від Банку Credit Agricole.

Huawei програма Насіння для майбутнього2020, Seeds for the Future Sky Program 2020)Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього2020» (Seeds for the Future Sky Program 2020).

Оголошується відбір на стипендіальну програму для підтримки талановитих дітей та молоді.

Усі бажаючі можуть долучитись до актуальних грантових програм та конкурсів, наведених у дайджесті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА станом на вересень 2020 р.

Наукова конференція, ІІ Міжнародний форум молодих науковців та дослідників SCIENCE AND STUDY 2020 17-18 вересня 2020 р. м. КиївМолодих науковців ВНТУ запрошують долучитись до онлайн-форуму за напрямом "економіка та соціогуманітарні науки", за результатами якого публікуватиметься збірник тез.

Корисно для навчання та працевлаштування