EnglishRussianUkrainian

Останні новини

Письменницька майстерня MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

Печать PDF

MEET-UP - письменницька майстерня у Берліні, НімеччинаУкраїнську молодь запрошують взяти участь в MEET-UP-зустрічі-2017 у письменницькій майстерні в Берлін. Це - шанс набути та побачити друзів з України/з Німеччини, насолодись кількома передріздвяними днями у серці Європи!

Подробнее...

Як безпечно та без помилок знайти роботу у Німеччині?

Печать PDF

Поїдка студентів на роботу та практику у Німеччину, SelInvest, ВНТУПоїздка на роботу у Німеччині інколи супроводжується з певними труднощами, які можуть стати перешкодою на шляху до успіху. Якщо долучити до свого пошуку фахівців, труднощів буде набагато менше.

Подробнее...

Як зареєструватись на програму Work&Travel-2018 студентам ВНТУ?

Печать PDF

Work and travel USA 2016Work & Travel USA - це одна з найпопулярніших програм студентського обміну.  Цього року долучитись до програми можуть студенти не лише 3-го, а й 1-го та 2-го курсів ВНТУ.

Подробнее...

Розпочинається новий набір у Стартап Школу "Sikorsky Challenge"

Печать PDF

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці розпочинає новий етап навчання стартаперів під час Днів Інноватики у ВНТУ. Бажаючим потрібно зареєструватись.

Подробнее...

Компанія Jabil Manufacturing Day запрошує студентів ВНТУ на екскурсію

Печать PDF

Jabil Manufacturing Day, ВНТУ, екскурсія для студентів7-8 жовтня 2017 року в Ужгороді відбудеться Jabil Manufacturing Day - день відкритих дверей компанії Jabil. Cтудентів ВНТУ можуть долучитись до цікавої події і поїхати на екскурсію, при чому проїзд оплачує підприємство.

Подробнее...

Робота у Польщі для українців

Печать PDF

Робота у ПольщіПрацевлаштування за кордоном пропонує компанія "Polonijna Agencja Zatrudnienia" (Chelm, Польща).

Подробнее...

Робота для випускників вишів та жителів міста на ярмарку вакансій у Вінниці

Печать PDF

вакансії у Вінниці, робота у Вінниці, робота для випускників Вінниця04 липня 2017 р. відбувся міні-ярмарок вакансій, організований районними Центрами зайнятості Вінниці. Підприємства пропонували роботу жителям міста різного віку, з різним рівнем освіти та досвідом роботи.

Подробнее...

Конкурс проектів для розвитку міжкультурних зв'язків молоді Литви та України

Печать PDF

Конкурс проектів Україна Литва 2017Триває реєстрація проектів для участі в конкурсі на реалізацію Українсько-Литовських обмінів молоддю 2017 р.

Подробнее...

Міні-ярмарок вакансій для випускників та студентів ВНТУ

Печать PDF

ярмарок вакансій, працевлаштування молоді, працевлаштування студентів, працевлаштування випускників, Вінниця, ВНТУЛівобережний та Правобережний районні центри зайнятості запрошують молодь, безробітних та усіх охочих зустрітись з роботодавцями щодо потенційного працевлаштування.

Подробнее...

Літній табір для майбутніх айтішників у ВНТУ

Печать PDF

IT-scouts, ІТ-скаути, літній табір ВНТУ ІТ-скаутівПротягом двох червневих тижнів 12-13-річні вінничани відпочивали та навчались у літньому таборі ІТ-скаутів.

Подробнее...

Корисна інформація про стипендіальні програми DAAD на осінь 2017 р.

Печать PDF

Стипендіальні програми у Німеччині, DAADНові стипендіальні конкурси та інтерв'ю з стипендіатами-українцями - у новому бюлетені від Інформаційного центру DAAD у Києві.

Подробнее...

Як і які soft skills розвивають у студентів Вінницького національного технічного університету?

Печать PDF

тренінги у ВНТУ, м'які навички, soft dkillsЯк навчитись грати і перемагати у "Що? Де? Коли?" Як ефективно працювати в команді та спілкуватись? Цьому та багато чому іншому навчають студентів на тренінгах у ВНТУ.

Подробнее...

Енергетика та краєзнавство - дві екскурсії в одній поїздці

Печать PDF

Екскурсія на підприємствоСтуденти ВНТУ відвідали потужні підприємства енергетичної галузі Вінницької області.

Подробнее...

Випуск Стартап Школи «Sikorsky Challenge» м. Вінниці

Печать PDF

Стартап Школа Sikorsky Challenge міста Вінниці9 червня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся перший випуск Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці.

Подробнее...

Розклад заліків по робочому триместру для студентів 3 курсу та молодших спеціалістів (16мс)

Печать PDF

З 26.06.2017 до 30.06.2017 відбуватимуться заліки з робочого триместру (виробничої практики) для студентів 3 курсу та молодших спеціалістів (групи 16мс).

Подробнее...

Перший випуск стартап школи "Sikorsky Challenge" у Вінниці - презентація проектів, вручення сертифікатів

Печать PDF

Стартап Школа Sikorsky Challenge міста Вінниці09 червня 2017 р. відбудеться перший випуск Стартап Школи "Sikorsky Challenge" міста Вінниці. На майданчику, наданому ВНТУ, зберуться учасники, представники бізнесу, інвестори.

Подробнее...

Триває реєстрація на семінар щодо тренінгових методик розвитку функціональних компетенцій

Печать PDF

М'які навички, м'я.кі компетенції, soft skills, фнукціональні компетенціїКафедра ІНВ запрошує експертів Вінниці взяти участь у методичному семінарі, присвяченому розвитку м'яких компетенцій "soft skills" у молоді.

Подробнее...

Як пройти стажування за кордоном - студентів запрошують на навчальний семінар

Печать PDF

семінару, навчання за кордоном, роботи, саморозвиткуУчасники семінару дізнаються про те, як подорожувати за кордоном з користю для навчання, роботи, саморозвитку.

Подробнее...

Майстерня міських проривів у Вінниці

Печать PDF

Вінниці, проектний менеджмент, Майстерня міських прорирів, Концепцію інтегрованого розвитку містаУ Вінниці група експертів вивчатиме проектний менеджмент в рамках  програми "Майстерня міських прорирів". Мета навчання: розробити "Концепцію інтегрованого розвитку міста" та втілити у життя найкращі ідеї.

Подробнее...

Конкурс проектів активних громадян вінниці - поспішіть до 28 травня 2017 року!!!

Печать PDF

Конкурс проектів Активних громадян, Вінниця, 2017Якщо маєте ідею для розвитку Вінниці - скористайтеся шансом втілити її у життя!

Подробнее...

Back to top
pic1.jpg
menedger.jpg
76132811.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017