EnglishRussianUkrainian

Останні новини

Stanford University запускає стипендіальну програму для українців

Друк PDF

Спеціальна програма стипендій для україннців The Ukrainian Emerging Leaders Program в Стенфордському УніверситетіСтартує спеціальна програма стипендій для українців The Ukrainian Emerging Leaders Program в Стенфордському Університеті. Програма націлена на реформаторів, політиків, юристів, підприємців і творців соціальних проектів, лідерів громадських організацій.

Детальніше...

Стартує навчання у Стартап Школі "Sikorsky Challenge" міста Вінниці!

Друк PDF

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці відкриває двері бажаючим отримати знання з впровадження інноваційних розробок та навчитись, як власні ідеї перетворювати у діючі стартап-компанії.

Детальніше...

Стипендії на на вчання пропонує Ісламська Республіка Іран

Друк PDF

Ісламська Республіка Іран, навчання і стипендії в Ірані для студентів, аспірантівІсламська Республіка Іран надає стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік українським студентам та молодим вченим.

Детальніше...

Transparency International запрошує студентів, майбутніх лідерів, у антикорупційну школу

Друк PDF

Transparency International School (TIS), 2017У 2017 році Transparency International School (TIS) продовжує щорічне антикорупційне навчання молодих громадян України. Учасників антикорупційної школи познайомлять з новітніми прийомами боротьби з корупцією та надихнуть спробувати реалізувати свої ідеї на практиці.

Детальніше...

Хочеш виграти 500 000 грн? Бери участь в IT-чемпіонаті в січні 2017 р.

Друк PDF

ІТ-чемпіонат, Вінниця, Золотий байт, програмуванняПрограмістів Вінниці запрошують долучитись до конкурсу "Золотий байт" - ІТ-чемпіонату для молоді, що прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері ІТ-технологій, дизайну і комунікації.

Детальніше...

Студенти-радіотехніки ВНТУ – в гостях у Вінницької телевежі

Друк PDF

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, КовальВ листопаді 2016 року студентів ВНТУ запросили на практичне заняття, яке відбувалось на  одному з підприємств Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення України. Студенти зблизька побачили телевежу - вражаючу конструкцію висотою 354 м зі сталевих труб діаметром 2 метри і ліфтом всередині!

Детальніше...

Молодих науковців та студентів ВНТУ запрошують на Польсько-український освітній семінар

Друк PDF

Навчання і стажування у ПольщіУ Варшаві відбудеться освітній семінар для молодих спеціалістів та студентів з України для навчання і проведення наукових досліджень в польських ВНЗ.

Детальніше...

Студентів і випускників ВНТУ взимку 2017 р. запрошує Єврошкола EUStudyDays

Друк PDF

EUStudyDays, Єврошкола, Вінниця, 2017

Взимку 2017 року з'являється унікальна можливість для студентів та випускників ВНЗ - навчання у Єврошколі EU Study Days, котра завітає до Вінниці з 4-денним курсом у лютому.

Детальніше...

"Розумне тепло" - як зекономити до 20% взимку, користуючись газовими та електрокотлами?

Друк PDF

Промавтоматика Вінниця, Розумне тепло, Smart WarmthКомпанія ПАТ "Промавтоматика Вінниця" проводить для городян презентацію інноваційного продукту. Дати і час - дивіться у статті.

Детальніше...

Тенденції ринку електроніки, лекції та майстер-класи з сучасних девайсів від Samsung Academy

Друк PDF

Студенти ВНТУ в освітньому центры Samsung Academy, КиївСтудентам Вінницького національного технічного університету з кафедри радіотехніки поталанило відвідати  освітній центр Samsung Academy в місті Києві.

Детальніше...

Щоб отримати роботу в "Промавтоматиці Вінниця" - прагніть бути кращими!

Друк PDF

Презентація Промавтоматика, студенти, ВНТУ, електроенергетика14 грудня 2016 р. студенти факультету енергетики ВНТУ зустрілись з потенційним роботодавцем – ПАТ "Промавтоматика Вінниця". Представники компанії запросили молодь на роботу і пояснили, якими вони бачать своїх майбутніх працівників. Зустріч організована Василем Володимировичем Захаровим, викладачем кафедри ЕСЕЕМ університету.

Детальніше...

Екскурсія майбутніх енергетиків на фабрику солодощів

Друк PDF

Екскурсія на Рошен, Вінниця8 грудня 2016 року студенти 1 курсу ФЕЕЕМ, на чолі з викладачами кафедри ЕСЕЕМ Захаровим В.В. та Бабенко О.В, завітали з екскурсією на "Вінницьку кондитерську фабрику "Рошен".

Детальніше...

Стaжувaння тa кypси підвищeння квaлiфiкaцiї для викладачів в Тaллiнні

Друк PDF

Стaжувaння тa кypси підвищeння квaлiфiкaцiї нa тepитopiї ЄC (в Тaллiнн, Естoнiя)Українських викладачів запрошують нa cтaжувaння тa кypси підвищeння квaлiфiкaцiї нa тepитopiї ЄC (в Тaллiнн, Естoнiя).

Детальніше...

Навчання, розробка, втілення - нові шанси для молоді у стартап-школі ""Sikorsky Challenge" Vinnytsia"

Друк PDF

"Sikorsky Challenge" Vinnytsia, стартап школа у Вінниці, ВНТУУ ВНТУ відкривається філія стартап-школи для молодих й талановитих вінничан. 9 минулорічних випускників Стартап Школи «Sikorsky Challenge» отримали інвестиції й гранти під час Конкурсу стартапів IV Фестивалю інноваційних проектів у 2015 році.

Детальніше...

Програма MBA у Німеччині запрошує на навчання

Друк PDF

Навчання у Німеччині - Berlin Professional SchoolBerlin Professional School (Німеччина) запрошує на навчання в галузі податкового адміністрування.

Детальніше...

Активне спілкування і 20 нових друзів - підсумок тренінгу "Командна робота" 01 грудня 2016 р.

Друк PDF

Тренінг "Командна робота", Олександр Мельник, кафедра ІНВ, ВНТУ01 грудня 2016 р. відбувся тренінг "Командна робота", організований в межах дисципліни "Навчальна практика". Зі студентами 1-го курсу факультетів ЕЕЕМ, ІТКІ та БТЕГП працював Олександр Мельник, асистент кафедри ІНВ ВНТУ та досвідчений коуч.

Детальніше...

Тижневі мандри студентів-машинобудівельників з цеху солодощів до цеху металорізальних верстатів, пресів, молотів та ножниць

Друк PDF

Екскурсія на Рошен, ВінницяПротягом тижня, з 11 до 18 листопада 2016 року, студенти факультету машинобудування, разом із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування ВНТУ, відвідали два потужних працюючих підприємства Вінниці: фабрику "Рошен" та "45-ий завод".

Детальніше...

Що цікавого для студентів-енергетиків на заводі з виробництва майонезів?

Друк PDF

Підприємство "Авіс", екскурсія, Вінниця, ВНТУ28 листопада 2016 року для студентів-першокурсників факультету ЕЕЕМ  кафедра ЕСЕЕМ ВНТУ організувала і провела екскурсію на підприємство "Авіс" у м. Сабарів Вінницької області.

Детальніше...

Студентів, магістрів, аспірантів запрошують долучитись до нового молодіжного просвітницького руху

Друк PDF

Молодіжний рух IT-Scouts, ВНТУ, Вінниця, УкраїнаВінницький національний технічний університет в партнерстві з Благодійним фондом сприяння розвитку ВНТУ, Громадським центром "Форум", в жовтні 2016 року ініціювали новий молодіжний рух IT-SCOUTS.

Детальніше...

Оголошується конкурс «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рік.

Друк PDF

«Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рікОголошується конкурс «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рік (Ф75). Запити приймаються до 20 лютого 2017 року.

Детальніше...

Back to top
4646980.jpg
j0406830.jpg
20635895.jpg
cursos_jovenes.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017