EnglishRussianUkrainian

Останні новини

День кар’єри "PROFITDAY" - день для знайомства з роботодавцями Вінниці та України

Друк PDF

День кар'єри "Profiday" ВінницяДесятки роботодавців презентують свої компанії та вакансії протягом Дня кар’єри "PROFITDAY", який відбудеться незабаром у Вінниці.

Детальніше...

Візуалізація ідей розвитку міста, створених студентами та науковцями ВНТУ

Друк PDF

Інститут розвитку міста, Вінниця, ВНТУСтуденти та науковці ВНТУ мають безліч ідей для розвитку Вінниці. Своїми ідеями вони поділились з Інститутом розвитку міста, представники якого відвідали університет 20 квітня 2017 р. Працівники інституту візуалізували масив ідей у яскраву інфографіку.

Детальніше...

Біля десяти компаній-роботодавців презентували свої пропозиції працевлаштування на Ярмарку Кар'єри у ВНТУ

Друк PDF

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ Вінниця13 квітня 2017 р. у ВНТУ відбувся Ярмарок Кар’єри, організований вінницьким осередком Best та підтриманий кафедрою ІНВ університету.

Детальніше...

Які навички "soft skillls" знадобляться молоді у майбутньому?

Друк PDF

soft skills, м'які навички, м'які компетенції, ключові компетенції, 10 навичок майбутньогоЩоб дізнатись про те, у якому напрямі слід розвивати свою особистість,  краще запитати досвідчених ейчарів - спеціалістів з персоналу провідних компаній України.

Детальніше...

Коли, де і як взяти участь у генеральному прибиранні країни?

Друк PDF

et's Do It, Ukraine!, екологічний фестиваль ЧИСТОFEST, Вінниця29 квітня о 10:00 стартує масштабна всеукраїнська акція Let's Do It, Ukraine! Для участі достатньо озброїтись рукавицями та інвентарем. Вінницький координатор і місце збору - у статті...

Детальніше...

Як відчути смак Африки і почути її голоси?

Друк PDF

фестиваль Мама Африка, 2017Усіх охочих зануритись у світ африканської культури запрошують на фестиваль "Мама Африка". Подія відбудеться 4-6 серпня 2017 р.

Детальніше...

Програма ім. Фулбрайта запрошує магістрів ВНТУ у стипендіальну програму

Друк PDF

Магістри ВНТУ мають можливість взяти участь у конкурсі стипендій Програми ім. Фулбрайта.Магістри ВНТУ мають можливість взяти участь у конкурсі стипендій Програми ім. Фулбрайта.

Детальніше...

Як зустрічалися експерти університету та вінницькі урбаністи, які реконструюють місто

Друк PDF

Інститут розвитку міста, кафедра ІНВ, ВНТУ, Вінниця, урбаністика20 квітня 2017 року у ВНТУ зустрілися експерти-технарі та архітектори-урбаністи, які реконструюватимуть Вінницю. Джерело ідей для реконструкції - урбаністи, галузеві фахівці і активні громадяни.

Детальніше...

Як ростиме мережа стартап шкіл в Україні?

Друк PDF

Стартап школа Sikorsky Challenge міста Вінниця, Костянтин Коваль, ВНТУ7 квітня 2017 р. у Києві відбувся Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі. Учасники Форуму обговорювали розвиток мережі стартап шкіл в Україні та реалізацію міжнародних польсько-українських інноваційних проектів.

Детальніше...

УВАГА!!! З 13.04.17 - Customer Development та методика презентації стартапу - у Стартап Школі «Sikorsky Challenge» міста Вінниці

Друк PDF

Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста ВінниціПочинається серія занять для учнів Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці про те, як ефективно спілкуватись з клієнтами та проводити презентації бізнес-проектів.

Детальніше...

Актуальні вакансії та представники роботодавців чекають молодь на Ярмарку Кар'єри у ВНТУ

Друк PDF

Ярмарок Кар'єри, BEST, ВНТУ, Вінниця, 2017Вакансії провідних компаній Вінниці та України будуть презентовані студентам ВНТУ у найближчий четвер. Кожен охочий матиме шанс знайти реальну роботу, підготувавши резюме і пройшовши співбесіду.

Детальніше...

Хто ти в команді? - тренінг для студентів

Друк PDF

Тренінг Командна робота, кафедра ІНВ, ВНТУ, Вінниця06 квітня 2017 р. відбувся тренінг "Командна робота. Визначення ролі в команді", організований в межах дисципліни "Навчальна практика". Цього разу тренувались  студенти ВНТУ факультету  ІТКІ.

Детальніше...

Враження учасників ВСОРТ-2017 у ВНТУ: завдання - супер, організація – супер, Вінниця – супер!

Друк PDF

ВСОРТ-2017, ВНТУ, Вінниця, олімпіадаСтуденти-радіотехніки з усієї України з’їхались до Вінниці 4-7 квітня 2017 року. Вони змагались між собою: хто краще і швидше розв’яже задачу, хто краще і швидше складе схему й запрограмує мікроконтролер.

Детальніше...

Як успішно співпрацювати з маркетологом для розкрутки стартапу - на занятті Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці

Друк PDF

Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста ВінниціУ п'ятницю 31 березня 2017 року для учнів Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці відбудеться семінар про те, як продуктивно співпрацювати з маркетологами. Вхід: вільний для усіх.

Детальніше...

ВІТАЄМО викладачів кафедри ІНВ з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторських прав!

Друк PDF

Олександр Мельник, коуч, тренер, ВНТУЩе 07 жовтня 2016 р. викладачі кафедри ІНВ отримали Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір.

Детальніше...

Студенти 1-3 курсів ВНТУ вчились "Культурі мовлення фахівця з вищою освітою"

Друк PDF

Семінар "Культура мовлення фахівця з вищою освітою" запрошуються студенти 1-3 курсів ВНТУ.

23 березня 2017 р. відбувся семінар "Культура мовлення фахівця з вищою освітою" для студентів 1-3 курсів ВНТУ.

Детальніше...

Бакалаврів ВНТУ запрошує на навчання Індонезія

Друк PDF

Навчання у Індонезії, стипендія для студентівУряд Республіки Індонезія оголошує стипендію на навчання на магістерській програмі Kemitraan Negara Berkembang (KNB) у 2017 році.

Детальніше...

ПОСПІШІТЬ!!! У ВНТУ ще триває конкурс з грошовою винагородою для архітекторів та дизайнерів

Друк PDF

Архітектурний конкурс, Вінниця, ВНТУ, 3Д-графіка, 3D-графікаУ ВНТУ триває архітектурний конкурс дизайн-проектів. Долучитись до конкурсу можуть студенти та працівники навчального закладу, а також - професійні архітектори та усі, хто має талант до 3Д-дизайну. Дедлайн реєстрації: 25 березня 2017 р.

Детальніше...

Добірка програм стажування та семінарів за кордоном - весна 2017 р. від IМАНС

Друк PDF

Семінари, школи англійської мови,  програми стажування за кордоном, весна, 2017Весною 2017 р. триває реєстрація на ряд актуальних закордонних програм стажування, семінарів, школи англійської мови для студентів та професорсько-викладацького складу ВНТУ.

Детальніше...

Як залучити 350 тисяч жителів Вінниці до розбудови міста?

Друк PDF

Інститут розвитку міста, Вінниця, ВНТУ, 22.03.17.22 березня 2017 р. у ВНТУ відбулось знайомство з Інститутом розвитку міста, який генерує і концентрує ідеї для покращення Вінниці.

Детальніше...

Back to top
vd41.jpg
menedger.jpg
76132811.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017