EnglishRussianUkrainian

Working trimester

Підготовка до робочого триместру для 1-го курсу (скороч. термін навч., рік вступу 2016). УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Print PDF

Молодший спеціалістДо уваги студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу 2016)!

У студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу - 2016), які навчаються за навчальною програмою 3 курсу, робочий триместр триватиме з 19 червня до 30 червня 2017 р.

Read more...

Як відбувається робочий триместр?

Print PDF

На зборах перед початком робочого триместру кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Анкету-відгук". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи.

Read more...

Які документи потрібні студенту ВНТУ для розподілу на робочий триместр?

Print PDF

1До встановленої дати студенти мають повідомити ІАЦ ІнІНВ (ауд. 101а ГУК) про те, на якому підприємстві вони працюватимуть під час робочого триместру.

Read more...

Як оформлюється лист з підприємства для проходження робочого триместру?

Print PDF

1Лист з підприємства – це лист, в якому підприємство повідомляє про те, що певний студент 3-курсу ВНТУ працюватиме там за своєю спеціальністю впродовж робочого триместру. Це ЄДИНИЙ ДОКУМЕНТ, який потрібен студенту, щоб отримати направлення і приступити до праці під час робочого триместру.

Read more...

Як оформлюється "Договір про проведення робочого триместру"?

Print PDF

1Договір про проведення робочого триместру – документ, який укладається на вимогу керівників підприємства, котрі мають зауваження щодо змісту "Листа з підприємства".

Read more...

Back to top
pic1.jpg
lightpeak.jpg
76132811.jpg
48.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017