EnglishRussianUkrainian

Рабочий триместр

Підготовка до робочого триместру для 1-го курсу (скороч. термін навч., рік вступу 2016). УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Печать PDF

Молодший спеціалістДо уваги студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу 2016)!

У студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу - 2016), які навчаються за навчальною програмою 3 курсу, робочий триместр триватиме з 19 червня до 30 червня 2017 р.

Подробнее...

Як відбувається робочий триместр?

Печать PDF

На зборах перед початком робочого триместру кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Анкету-відгук". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи.

Подробнее...

Які документи потрібні студенту ВНТУ для розподілу на робочий триместр?

Печать PDF

1До встановленої дати студенти мають повідомити ІАЦ ІнІНВ (ауд. 101а ГУК) про те, на якому підприємстві вони працюватимуть під час робочого триместру.

Подробнее...

Як оформлюється лист з підприємства для проходження робочого триместру?

Печать PDF

1Лист з підприємства – це лист, в якому підприємство повідомляє про те, що певний студент 3-курсу ВНТУ працюватиме там за своєю спеціальністю впродовж робочого триместру. Це ЄДИНИЙ ДОКУМЕНТ, який потрібен студенту, щоб отримати направлення і приступити до праці під час робочого триместру.

Подробнее...

Як оформлюється "Договір про проведення робочого триместру"?

Печать PDF

1Договір про проведення робочого триместру – документ, який укладається на вимогу керівників підприємства, котрі мають зауваження щодо змісту "Листа з підприємства".

Подробнее...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
keyboard.jpg
56314546.jpg
20120202-231119.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017