EnglishRussianUkrainian

Рабочий триместр

Заліки з робочого триместру у системі онлайн-тестування - для операторів КН, електромонтажників, радіомонтажників, лаборантів ХА

Печать PDF

УВАГА! Заліки з виробничої практики у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФІРЕН відбуваються у формі комп'ютерних тестів.

Подробнее...

Робочий триместр весна-літо 2017 р. УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Печать PDF

До уваги студентів 3-го курсу (нормат. терм. навч., 2014 рік вступу) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., 2016 рік вступу)!

Згідно графіку навчального процесу на 2016-2017 навчальний рік з 22 травня до 30 червня 2017 року заплановано проходження студентами робочого триместру ("робота на виробництві") на підприємствах, в організаціях та установах різної форми власності регіонів України у відповідності до їх робітничих професій та законодавства України про працю.

Подробнее...

Підготовка до робочого триместру для 1-го курсу (скороч. термін навч., рік вступу 2016). УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Печать PDF

Молодший спеціалістДо уваги студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу 2016)!

У студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу - 2016), які навчаються за навчальною програмою 3 курсу, робочий триместр триватиме з 19 червня до 30 червня 2017 р.

Подробнее...

Місця для працевлаштування студентів згідно робітничих професій - Вінниця, Вінницька область

Печать PDF

Підприємства для роботи студентівКафедра ІНВ пропонує студентам 3 курсу перелік підприємств для працевлаштування на робочий триместр весною-влітку 2016 р. В переліку вказані робітничі професії, яких потребували підприємства.

Подробнее...

План підготовки до робочого триместру

Печать PDF

Робочий триместрСтуденти 3-го курсу (нормат. терм. навч.) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., рік вступу 2016) проходять робочий триместр з 22 травня до 30 червня 2017 року. Щоб успішно виконати навчальне навантаження, потрібно почати підготовку до робочого триместру вже зараз.

Подробнее...

Які документи потрібні студенту ВНТУ для розподілу на робочий триместр?

Печать PDF

1До встановленої дати студенти мають повідомити ІАЦ ІнІНВ (ауд. 101а ГУК) про те, на якому підприємстві вони працюватимуть під час робочого триместру.

Подробнее...

Список підприємств для працевлаштування під час робочого триместру

Печать PDF

1Щоб працевлаштуватись на період робочого триместру, студенти 3 курсу звертаються на підприємства, в установи, організації і пропонують там свої робочі руки. Інститут ІНВ підготував перелік підприємств, де працювали студенти ВНТУ впродовж 2008-2014 рр.

Подробнее...

Робота в АГЧ на період робочого триместру

Печать PDF

1Підрозділи Адміністративно-господарської частини ВНТУ потребують студентів 3-курсу для виконання робіт в межах університету на період робочого триместру.

Подробнее...

Як відбувається робочий триместр?

Печать PDF

На зборах перед початком робочого триместру кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Анкету-відгук". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи.

Подробнее...

Як оформлюється лист з підприємства для проходження робочого триместру?

Печать PDF

1Лист з підприємства – це лист, в якому підприємство повідомляє про те, що певний студент 3-курсу ВНТУ працюватиме там за своєю спеціальністю впродовж робочого триместру. Це ЄДИНИЙ ДОКУМЕНТ, який потрібен студенту, щоб отримати направлення і приступити до праці під час робочого триместру.

Подробнее...

Як оформлюється "Договір про проведення робочого триместру"?

Печать PDF

1Договір про проведення робочого триместру – документ, який укладається на вимогу керівників підприємства, котрі мають зауваження щодо змісту "Листа з підприємства".

Подробнее...

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
j0406830.jpg
20635895.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017