EnglishRussianUkrainian

Робочий триместр

Заліки з робочого триместру у системі онлайн-тестування - для операторів КН, електромонтажників, радіомонтажників, лаборантів ХА

Друк PDF

УВАГА! Заліки з виробничої практики у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФІРЕН відбуваються у формі комп'ютерних тестів.

Детальніше...

Робочий триместр весна-літо 2017 р. УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Друк PDF

До уваги студентів 3-го курсу (нормат. терм. навч., 2014 рік вступу) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., 2016 рік вступу)!

Згідно графіку навчального процесу на 2016-2017 навчальний рік з 22 травня до 30 червня 2017 року заплановано проходження студентами робочого триместру ("робота на виробництві") на підприємствах, в організаціях та установах різної форми власності регіонів України у відповідності до їх робітничих професій та законодавства України про працю.

Детальніше...

Підготовка до робочого триместру для 1-го курсу (скороч. термін навч., рік вступу 2016). УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Друк PDF

Молодший спеціалістДо уваги студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу 2016)!

У студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу - 2016), які навчаються за навчальною програмою 3 курсу, робочий триместр триватиме з 19 червня до 30 червня 2017 р.

Детальніше...

Місця для працевлаштування студентів згідно робітничих професій - Вінниця, Вінницька область

Друк PDF

Підприємства для роботи студентівКафедра ІНВ пропонує студентам 3 курсу перелік підприємств для працевлаштування на робочий триместр весною-влітку 2016 р. В переліку вказані робітничі професії, яких потребували підприємства.

Детальніше...

План підготовки до робочого триместру

Друк PDF

Робочий триместрСтуденти 3-го курсу (нормат. терм. навч.) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., рік вступу 2016) проходять робочий триместр з 22 травня до 30 червня 2017 року. Щоб успішно виконати навчальне навантаження, потрібно почати підготовку до робочого триместру вже зараз.

Детальніше...

Які документи потрібні студенту ВНТУ для розподілу на робочий триместр?

Друк PDF

1До встановленої дати студенти мають повідомити ІАЦ ІнІНВ (ауд. 101а ГУК) про те, на якому підприємстві вони працюватимуть під час робочого триместру.

Детальніше...

Список підприємств для працевлаштування під час робочого триместру

Друк PDF

1Щоб працевлаштуватись на період робочого триместру, студенти 3 курсу звертаються на підприємства, в установи, організації і пропонують там свої робочі руки. Інститут ІНВ підготував перелік підприємств, де працювали студенти ВНТУ впродовж 2008-2014 рр.

Детальніше...

Робота в АГЧ на період робочого триместру

Друк PDF

1Підрозділи Адміністративно-господарської частини ВНТУ потребують студентів 3-курсу для виконання робіт в межах університету на період робочого триместру.

Детальніше...

Як відбувається робочий триместр?

Друк PDF

На зборах перед початком робочого триместру кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Анкету-відгук". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи.

Детальніше...

Як оформлюється лист з підприємства для проходження робочого триместру?

Друк PDF

1Лист з підприємства – це лист, в якому підприємство повідомляє про те, що певний студент 3-курсу ВНТУ працюватиме там за своєю спеціальністю впродовж робочого триместру. Це ЄДИНИЙ ДОКУМЕНТ, який потрібен студенту, щоб отримати направлення і приступити до праці під час робочого триместру.

Детальніше...

Як оформлюється "Договір про проведення робочого триместру"?

Друк PDF

1Договір про проведення робочого триместру – документ, який укладається на вимогу керівників підприємства, котрі мають зауваження щодо змісту "Листа з підприємства".

Детальніше...

Back to top
vd41.jpg
keyboard.jpg
20635895.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017