EnglishRussianUkrainian

Стажування студентів

Стажування під час навчального триместру

Друк PDF

1Посвідчення про отримання робітничої професії – перший крок на шляху професійного становлення. Але воно підтверджує лише належні теоретичні знання і, на жаль, дещо обмежену практичну підготовку. Щоб набути більшого практичного досвіду, познайомитись з сучасними технологіями, вдосконалити професійні навички з відповідної робітничої професії тощо - оптимальний варіант - стажування.

Детальніше...

Стажування молодих спеціалістів і проблема трудової книжки

Друк PDF

Українські студенти дедалі частіше усвідомлюють, що для успішної кар’єри потрібно якнайбільше практикуватись в галузі, з якою вони планують пов’язати своє життя. Тому вони звертаються до системи стажування – тобто набувають практичні навички на робочому місці під керівництвом досвідченого наставника.

Детальніше...

Стажування

Друк PDF

Студенти вищих навчальних закладів та учні професійно-технічних училищ можуть офіційно проходити стажування на підприємствах. У Постанові КМУ від 16 січня 2013 р. №20 чітко визначається порядок стажування та перелік усіх необхідних документів.

Детальніше...

Стажування у Польщі за проектом Business Week – 2013

Друк PDF

Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Бидгощ, Польща запрошує до участі в проекті Business Week – 2013.

Детальніше...

Back to top
pic1.jpg
j0406830.jpg
56314546.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017