EnglishRussianUkrainian

Стажировка студентов

Стажування у США для студентів ВНТУ

Печать PDF

стажування у США для студентівСтудентів ВНТУ факультетів будівництва та машинобудування запрошують на стажування та практику у США. Подібне стажування - незамінне і корисне для майбутньої кар'єри.

Подробнее...

Вакансії на стажування для студентів 3-5 курсів у міжнародній ІТ-компанії

Печать PDF

Робота для студентів, ІТ-спеціальність, вакансії, стажування, ВНТУCтудентів запрошують на стажування за двома напрямами - IT и DevOps. Вакансії цікаві для тих, хто навчається ІТ-спеціальностям на факультетах інформаційних технологій, автоматики, радіотехніки, а також менеджменту та екології ВНТУ.

Подробнее...

Стажування для студентів: німецька стипендіальна програма

Печать PDF

Стажування у НімеччиніТриває реєстрація на програму стажування "Intership Programme of german Business". Українських студентів запрошують на практику провідні компані Німеччини.

Подробнее...

Програма для студентів та викладачів у Ізраїлі на тему пошуку взаєморозуміння у конфлікті

Печать PDF

Літня програма у Ізраїлі, 2017Влітку 2017 року реалізовуватиметься літня програма в Інституті Галілеї (Ізраїль). До участі запрошуються студенти та викладачі, зацікавлені темою вирішення міждержавних конфліктних ситуацій.

Подробнее...

Стажування у Німеччині для студентів бакалаврату

Печать PDF

DAAD 2015Німецька програма академічних обмінів DAAD починає реєстрацію студентів в програмі RISE worldwide. Галузі стажування - біологія, хімія, фізика, медицина та інше. Всі учасники програми отримуватимуть стипендію.

Подробнее...

Back to top
pic1.jpg
j0406830.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017