Педагогічних працівників ВНТУ запрошують на стажування в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

Онлайн стажування викладачів, ПольщаМіжнародне науково-педагогічне онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників - пропозиція варшавського Collegium Civitas.

XIII Міжнародна науково-практична конференція Інформаційні технології та автоматизація - 2020На конференції будуть заслухані повідомлення про сучасний стан науки в IT-галузі та тенденції розвитку автоматизації технологічних процесів, електротехніки та робототехніки.

Онлайн-стажування у Кракові пропонують пройти у вересні викладачам ВНТУОнлайн-стажування у Кракові пропонують пройти у вересні викладачам ВНТУ.

Конфренція (Харків) і стажування (Словенія) заочно і онлайн для викладачів і науковців ВНТУВзяти участь у конференції або пройти стажування можна навіть під час карантину.

Vіжнародне стажування за програмою міжнародного проекту Interintelligent науково-інноваційного центру компанії Sustainable development Ltd (Словенія, Любляна)Цікаві напрями стажування онлайн, в Україні та у Словенії пропонується викладачам та науковцям ВНТУ.

Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практикиПро інновації у освітній сфері йтиметься під час навчально-методичних сесій, участь у яких підтверджуватиметься сертифікатом.

Величезна кількість різноманітних тренінгів очікує учасників тренінгу-марафону у Києві у листопаді 2019 року.

Аспірантів, магістрів, молодих учених ВНТУ запрошують на міжнародну конференцію у м. Дніпро у грудня 2019 р.Аспірантів, магістрів, молодих учених ВНТУ запрошують на міжнародну конференцію у м. Дніпро у грудні 2019 р.

Викладачів та науковців  ВНТУ у Польщу запрошує Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки СПЕЙСТАЙМ.

Корисно для навчання та працевлаштування