EnglishRussianUkrainian

Освіта за кордоном

Свіжа підбірка 4 подій: Стипендіальні програми, міжнародні зустрічі, літні школи і гранти

Друк PDF

Програми для студентів весна літо 2016Свіжа підбірка цікавих програм для талановитих і активних. Закордонні: Стипендіальна програма Ейнштейна, Міжнародна зустріч студентів інженерних спеціальностей (ICAMES), Грант на навчання міністерства закордонних справ Естонії в університеті Tallinn. Приймає Україна: Міжнародна літня школа з соціальних дисциплін.

Детальніше...

Стипендії на навчання у Словаччині на 2016 р. для студентів, стажерів, аспірантів, докторантів

Друк PDF

Стипендії на навчання у Словаччині 2016Триває реєcтрація на навчання у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Запрошуються українські студенти та докторанти/аспіранти. Останній термін реєстрації - 20 квітня 2016 р.

Детальніше...

Літня школа у Болгарії-2016 - для болгаристів і славістів

Друк PDF

Літня школа в Болгарії-2016Студентів та викладачів болгаристів і славістів запрошують відвідати тематичний літній семінар в Болгарії. Кількість місць - 5. Останній термін реєстрації - 30 квітня 2016 року.

Детальніше...

Стипендії для навчання в Чеській республіці

Друк PDF

Навчання у ЧехіїВ рамках Літньої школи слов'янських студій у Чеській Республіці з метою поглибленого вивчення чеської мови відкрито 4 стипендії для українських студентів і викладачів.

Детальніше...

Навчання в Інституті Тонджі в Китаї - для магістрів та докторів.

Друк PDF

Навчання в КитаїІнститут Тонджі (Tongji Institute of Environment for Sustainable Development, IESD), Шанхай, КНР, оголошує прийом заявок на навчання за магістерськими та докторськими програмами.

Детальніше...

Back to top
pic1.jpg
j0406830.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017