EnglishRussianUkrainian

Освіта за кордоном

Стипендії ім. Лейна Кіркланда (Польща) для студентів, випускників, викладачів ВНТУ

Друк PDF

Стипендія Кіркланда, навчання у ПольщіРозпочався прийом заявок для конкурсу на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2017/2018 навчальному році (Польща).

Детальніше...

Стипендії для навчання в Туреччині на 2017-18 рр.

Друк PDF

Навчання у Туреччині, стипендія, магістр, докторТурецька Республіка надає стипендії на навчання на 2017-18 академічний рік за рівнями "магістр" та "доктор".

Детальніше...

100 стипендій для навчання в Угорщині - для українських студентів

Друк PDF

Угорщина, студентам, навчання, стипендіяУгорщина пропонує українським студентам можливість навчання за різними напрямами та рівнями підготовки протягом 2017-18 р.р.

Детальніше...

Програма для молодих вчених - пост-докторське стажування в Аріельскому Університеті, Ізраїль 2016-2017 рр.

Друк PDF

Програма ост-докторського стажування в науково-дослідних Аріельського Університету в ІзраїліМолоді і перспективні вчені запрошуються на пост-докторське стажування в науково-дослідних центрах Аріельського Університету в Ізраїлі. Кандидати, прийняті на програму навчання, отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 6000 шекелів протягом двох років, починаючи з 01.11.2016.

Детальніше...

Свіжа підбірка 4 подій: Стипендіальні програми, міжнародні зустрічі, літні школи і гранти

Друк PDF

Програми для студентів весна літо 2016Свіжа підбірка цікавих програм для талановитих і активних. Закордонні: Стипендіальна програма Ейнштейна, Міжнародна зустріч студентів інженерних спеціальностей (ICAMES), Грант на навчання міністерства закордонних справ Естонії в університеті Tallinn. Приймає Україна: Міжнародна літня школа з соціальних дисциплін.

Детальніше...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
medium.jpg
56314546.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017