Міжнародна стипендіальна програма Deutsche Bundesstiftung Umwelt розшукує учасників від ВНТУМіжнародна стипендіальна програма Deutsche Bundesstiftung Umwelt розшукує учасників від ВНТУ.

Профільне стажування у Німеччині у 2021Розпочався конкурс на участь у стипендіальній програмі для проходження фахового стажування у Німеччині.

У міжнародної організації АЙСЕК є пропозиція роботи за кордоном саме для української молодіПропозиція студентам ВНТУ для розвитку лідерства за рахунок волонтерських та професійних стажувань за кордоном.

ЕРАМ University Programs Vinnytsia оголошує набір на безкоштовну програму підготовки cтудентів за напрямком FrontendБезкоштовні курси Frontend з майбутнім працевлаштуванням запрошують бажаючих у Вінниці.

Цього літа-2018 ElifTech School знову шукає Fresh Blood!

стажування студентів, ВНТУ, МХП, Програма кар'єрного розвитку МХПСтудентів ВНТУ усіх спеціальностей запрошує на стажування агрохолдинг МХП.

Компанія ElifTech запрошує студентів ВНТУ на літні ІТ-курси.Компанія ElifTech запрошує студентів ВНТУ на літні ІТ-курси.

NEMIROFF - це знайомство з реальними виробничими процесами, отримання практичного досвіду, членство у команді найупізнаванішого бренду світу.

Щоб отримати досвід роботи у міжнародній компанії, студенти і випускники ВНТУ можуть взяти участь у конкурсі від Picodi.com

стажування у США для студентівСтудентів ВНТУ факультетів будівництва та машинобудування запрошують на стажування та практику у США. Подібне стажування - незамінне і корисне для майбутньої кар'єри.

Корисно для навчання та працевлаштування