Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Тест "Діагностика творчого потенціалу та креативності" (з ключем)

Тест Рівень цілеспрямованості (з ключем), джерело: https://psy.wikireading.ru/95753Складовими творчого потенціалу є допитливість, упевненість у собі, сталість, зорова й слухова пам'ять, прагнення до незалежності, здатність абстрагуватися й зосереджуватися. Саме ці показники і діагностуються у тесті.

Детальніше...

Тест "Оцінка комунікабельності" (з ключем)

Тест Комунікабельність (з ключем)Комунікабельність – це уміння спілкуватись та взаємодіяти з іншими людьми з метою співпраці та взаємодії. Визначити, чи людина комунікабельна, допоможе спеціальний тест.

Детальніше...

Тест "Оцінка комунікабельності та організаторських здібностей" (з ключем)

Тест Комунікабельність (з ключем), Діагностика комунікативних і організаторських схильностей (КОС-2)Діагностика комунікативних та організаторських здібностей допоможе особистості самостійно оцінити наявний рівень розвитку цих здібностей та, за потреби, продумати шлях їхнього подальшого розвитку. 

Детальніше...

Тест "Чи цілеспрямована Ви людина?" (з ключем)

Тест Чи цілеспрямована Ви людина? (з ключем)Мотивація досягнення цілі – це прагнення до поліпшення результатів, незадоволеність досягнутим, наполегливість у досягненні мети. Рівень цієї мотивації можна оцінити за допомогою спеціального тесту цілеспрямованості.

Детальніше...

Тест "Оцінка рівня цілеспрямованості і самостійності" (з ключем)

Тест Оцінка рівня цілеспрямованості і самостійності (з ключем), джерело: http://www.bereg.ru/sprav_info/test/test13.shtmlМожна жити, керуючись різними принципами: "Бачу мету, не бачу перешкод", "Хочу бути у центрі у ваги і вести усіх за собою", "Намагаюсь не виділятись і хочу, щоб мене хтось вів за собою". Який з цих принципів Ваш, допоможе визначити спеціальний тест.

Детальніше...

Тест "Рівень цілеспрямованості" (з ключем)

Тест Рівень цілеспрямованості (з ключем), джерело: https://psy.wikireading.ru/95753Відомо, що цілеспрямованість - це здатність організувати свої дії для досягнення поставленої мети. Щоб оцінити власний рівень цілеспрямованості, можна пройти спеціальний тест.

Детальніше...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 598 112
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна