Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Матеріали до теми "Резюме та супровідний лист" - текст

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми "Резюме та супровідний лист": ЗНАТИ визначення, види, зміст, форми резюме, зміст та призначення супровідного листа, ВМІТИ обрати вид, зміст, форму резюме залежно від мети та вимог вакансії, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ створення резюме.

Детальніше...

Матеріали до теми "ВНТУ – основа для професійного навчання та саморозвитку" - текст

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми "ВНТУ – основа для професійного навчання та саморозвитку": ЗНАТИ структурні підрозділи університету для розвитку професійних та соціально-особистісних компетенцій, ВМІТИ шукати та використовувати інформацію про особливості навчального процесу у ВНТУ, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ, які допоможуть усвідомити напрям професійного розвитку.

Детальніше...

Матеріали до теми "Організація виробничої практики. Резюме" - текст

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми "Організація виробничої практики. Резюме": ЗНАТИ визначення поняття "виробнича практика" та особливості її організації у ВНТУ, знати визначення, види, зміст, форми резюме, зміст та призначення супровідного листа, ВМІТИ обрати вид, зміст, форму резюме залежно від мети та вимог вакансії, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ створення резюме.

Детальніше...

Матеріали до теми "Уміння брати на себе відповідальність" - текст

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми "Уміння брати на себе відповідальність": ЗНАТИ визначення та склад компетенції, які особливості поведінки відповідальної людини,  ВМІТИ оцінити різні рівні відповідальності та зрілості, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ, які допоможуть розвинути компетенцію.

Детальніше...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна