Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Тижневі мандри студентів-машинобудівельників з цеху солодощів до цеху металорізальних верстатів, пресів, молотів та ножниць

Екскурсія на Рошен, ВінницяПротягом тижня, з 11 до 18 листопада 2016 року, студенти факультету машинобудування, разом із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування ВНТУ, відвідали два потужних працюючих підприємства Вінниці: фабрику "Рошен" та "45-ий завод".

Детальніше...

Що цікавого для студентів-енергетиків на заводі з виробництва майонезів?

Підприємство "Авіс", екскурсія, Вінниця, ВНТУ28 листопада 2016 року для студентів-першокурсників факультету ЕЕЕМ  кафедра ЕСЕЕМ ВНТУ організувала і провела екскурсію на підприємство "Авіс" у м. Сабарів Вінницької області.

Детальніше...

Студенти ВНТУ відвідали "Барський машинобудівний завод"

Екскурсія на Браський машзавод26.10.1016 р. студенти факультету машинобудування ВНТУ здійснили екскурсію на ВАТ «Барський машинобудівний завод».

Детальніше...

Студенти ВНТУ відвідали Підстанцію 750 кВ "Вінницька"

Підстанція 750 кВ "Вінницька", ФЕЕЕМ, ВНТУ14 листопада 2016 р. для студентів 1-2-го курсів факультету енергетики ВНТУ відбулась екскурсія на Підстанцію 750 кВ "Вінницька", яку організували і провели викладачі кафедри ЕСЕЕМ.

Детальніше...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна