Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

9-та Міжнародна науково-технічна конференція “Сенсорна електроніка та мікросистемні технології” (СЕМСТ-9) у Одесі

Міжнародна науково-технічна конференція, Сенсорна електроніка та мікросистемні технології,  СЕМСТ-9, ОдесаАспірантів та науковців ВНТУ запрошують до Одеси на конференцію СЕМСТ-9.

Детальніше...

У Одесі - студентський науковий конкурс Black Sea Science 2020

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт Black Sea Science 2020 за напрямом Інформаційні технології, автоматизація і робототехнікаДо кінця січня є можливість зареєструватись для участі у студентському конкурсі з робототехніки, автоматизації та інформаційних технологій.

Детальніше...

Наприкінці січня у Переяслав-Хмельницькому відбудеться інтернет-конференція

Науковці ВНТУ мають можливість взяти участь у ХХІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференції Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та АзіїНауковці ВНТУ мають можливість взяти участь у міжнародній інтернет-конференції, яку організовує педагогічний університет Переяслав-Хмельницького.

Детальніше...

Конференція про передові освітні практики та нагородження переможців конкурсів "EUROPEAN STUDY SPACE", "INTELLECT SPACE" - Київ, 16-17.11.19

Поспілкуватись про реформи освіти в Україні та поспостерігати нагородження переможців конкурсу учнівських та студентських робіт мають можливість усі бажаючі у листопаді у Києві.

Детальніше...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна