EnglishRussianUkrainian

Стажування викладачів

Чехія та Іспанія запрошує на стажування науковців, викладачів, аспірантів ВНТУ

Друк PDF

Стажування для викладачів, науковців, аспірантів в Чехії та ІспаніїДля науковців у Празі (Чехія) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція з можливістю стажування. Також Іспанія приймає молодих вчених на короткострокове підвищення кваліфікації.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації науковців, викладачів, студентів у Чехії

Друк PDF

Стажування у Чехії для науковців, викладачів, студентів, 2016Празький інститут підвищення кваліфікації (Чехія) запрошує на стажування українських науковців, викладачів, студентів.

Детальніше...

Стажування у Німеччині в навчальному ІТ-центрі

Друк PDF

Стажування у Німеччині ІТНавчальний центр "Rahbarsoft Websystems" запрошує на стажування науковців, аспірантів, а також майбутніх фахівців. Мова спілкування - німецька, російська, українська.

Детальніше...

Стажування у Польщі в листопаді 2015 р. для викладачів та адміністрації ВНЗ України

Друк PDF

Стажування, підвищення кваліфікації у ПольщіФундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU) (Лодзь, Польща) та Центром Європейських Фондів (ВFE) (Лодзь) оголошують набір учасників стажування "Сучасний університет - проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок".

Детальніше...

Підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів

Друк PDF

Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів (МІПК) Вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" продовжує діяльність щодо підвищення кваліфікації викладачів вищих закладів освіти України.

Детальніше...

Back to top
novoselcev.jpg
lightpeak.jpg
aqua-dome-02.jpg
cursos_jovenes.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017