EnglishRussianUkrainian

Стажування викладачів

Підвищення кваліфікації науковців, викладачів, студентів у Чехії

Друк PDF

Стажування у Чехії для науковців, викладачів, студентів, 2016Празький інститут підвищення кваліфікації (Чехія) запрошує на стажування українських науковців, викладачів, студентів.

Детальніше...

Стажування у Польщі в листопаді 2015 р. для викладачів та адміністрації ВНЗ України

Друк PDF

Стажування, підвищення кваліфікації у ПольщіФундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU) (Лодзь, Польща) та Центром Європейських Фондів (ВFE) (Лодзь) оголошують набір учасників стажування "Сучасний університет - проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок".

Детальніше...

Підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів

Друк PDF

Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів (МІПК) Вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" продовжує діяльність щодо підвищення кваліфікації викладачів вищих закладів освіти України.

Детальніше...

Стажування у Німеччині в навчальному ІТ-центрі

Друк PDF

Стажування у Німеччині ІТНавчальний центр "Rahbarsoft Websystems" запрошує на стажування науковців, аспірантів, а також майбутніх фахівців. Мова спілкування - німецька, російська, українська.

Детальніше...

Стажування та підвищення кваліфікації працівників ВНТУ

Друк PDF

Згідно з Наказом №48 від 24.01.2013 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України затверджено Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Детальніше...

Back to top
4646980.jpg
j0406830.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017