Освітньо-кар’єрний проєкт «Ігри Заводів»Студенти та випускники ВНТУ мають можливість приєднатися до двотижневого освітньо-кар’єрного проєкту «Ігри Заводів» від компаній із найкращими заводами України.

Дистанційна виробнича практика, презентації роботодавців ВНТУВипуск №2 новин про серію онлайн-зустрічей, на яких студенти ВНТУ, а також викладачі та тауковці, спілкуються з фахівцями з підприємств Вінниці.

Дистанційна виробнича практика, презентації роботодавців ВНТУ18 травня 2020 р. розпочалась серія онлайн-зустрічей, на яких студенти ВНТУ спілкуються з фахівцями з підприємств Вінниці.

Студентам ВНТУ презентували потужного ІТ-роботодавця - компанію Ciklum.

Подільський цементний завод запрошує студентів ВНТУ на стажування, практику, роботу.Представники "CRH Ukraine" та Подільського цементного заводу запрошують студентів та випускників ВНТУ на стажування, практику, роботу.

Робота в Укрсиббанку для студентів ВНТУ, презентація роботодавця, 2018Представники Укрсиббанку презентували студентам ВНТУ компанію та вимоги до працівників.

Презентація 3D Generation для студентів ВНТУ24 жовтня 2018 р. відбулася  презентація компанії 3D GENERATION за підтримки Інституту інтеграції навчання з виробництвом.

ONSEO, працевлаштування студкнтів ВНТУСтуденти ВНТУ, якщо стануть програмістами ONSEO, отримають гідну зарплату і навіть оплачений квиток у тренажерний зал!

Генеральний директор міжнародної виробничої компанії Vlarom познайомився з майбутніми працівниками - студентами ВНТУ.

10 потужних роботодавців Подільського регіону презентували себе на Дні кар’єри, який відбувся у ВНТУ 01 березня 2018 р.

Корисно для навчання та працевлаштування