EnglishRussianUkrainian

Віртуальна біржа праці

Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Печать PDF

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на роботу студентів 1-5 курсів ВНТУ. В портфелі вакансій - біля 30 посад за різними спеціальностями: від економічних до технічних. Також студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується!

Подробнее...

3 вакансії від Евереста у Вінниці

Печать PDF

роботу студентам, робота випускникам, ВНТУ, Еверест Вінниця робота, монтажник зв’язку-кабельник Вінниця, оператор сall-центру Вінниця, менеджер з продажу послуг ВінницяТОВ "Телерадіокомпанія "ЕВЕРЕСТ" пропонує роботу студентам та випускникам ВНТУ.

Подробнее...

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, Вінниця

Печать PDF

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, ВінницяОператор мобільного зв'язку Vodafone запрошує на роботу студентів старших курсів та випускників ВНТУ. Місце роботи - Вінниця.

Подробнее...

74 вакансії відкрито на ПАТ "Вінницяобленерго" станом на 18.08.17

Печать PDF

Робота, вакансії для випускників ВНТУ у ПАТ "Вінницяобленерго"Компанія ПАТ "Вінницяобленерго" пропонує роботу фахівцям технічних спеціальностей та тим, хто має робітничу професію. Місце роботи - Вінниця та структурні одиниці у районах Вінницько області.

Подробнее...

Робота для інженерів-будівельників

Печать PDF

робота для інженерів-будівельників, робота для випускників, працевлаштування ВНТУПідприємство у Хмельницькому запрошує на роботу випускників ВНТУ на посади інженера та майстра. Стартова заробітна плата - біля 10 тис. грн.

Подробнее...

Back to top
picture02.jpg
keyboard.jpg
20635895.jpg
design2.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017