EnglishRussianUkrainian

Віртуальна біржа праці

Вакансія у Вінниці: інженер технічного відділу

Друк PDF

Вакансія у Вінниці, інженер технічного відділу на посаду інженера-конструктора (радіоінженер, електронщик)ТОВ "Тірас-12" (м. Вінниця) запрошує на роботу фахівців у сфері радіотехніки та електроніки. Вакансія зацікавить випускників та студентів старших курсів факультетів РТЗП, КСА ВНТУ.

Детальніше...

Вакансії радіомонтажника і контролера на підприємство у Вінниці

Друк PDF

Промавтоматика - робота у Вінниці, вакансії радіомонтажника і контролераТОВ "ПромАвтоматикаВінниця" оголошує конкурс на актуальні вакансії - 27 посад для різних спеціальностей та рівня кваліфікації. Серед них є спеціальності, оптимальні для студентів та випускників ВНТУ.

Детальніше...

Працевлаштування програмістів-випускників ВНТУ в управлінні статистики - 2 вакансії

Друк PDF

Управління статистики у Вінницькій області, вакансіїГоловне управління статистики у Вінницькій області запрошує на співбесіду осіб з освітою в галузі знань інформаційні технології для заповнення 2-ох вакантних посад.

Детальніше...

Конкурс на вакансію головного спеціаліста з питань захисту інформації

Друк PDF

Вакансія захист інформаціїОголошено конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста з питань захисту інформації в Головному управлінні статистики Вінницької області.

Детальніше...

Робота для випускників ВНТУ у Празі (Чехія) в галузях ІТ та енергетики

Друк PDF

Робота у Чехії, ІТ та енергетикаКомпанія у Празі (Чеська Республіка) шукає працівників на 4 вакантних позиції у сферах ІТ та енергетики.

Детальніше...

Back to top
pic1.jpg
menedger.jpg
56314546.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017