EnglishRussianUkrainian

Навчальна практика

Матеріали для 3 курсу до теми "Резюме та супровідний лист" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 3 курсу "Резюме та супровідний лист": ЗНАТИ визначення, види, зміст, форми резюме, зміст та призначення супровідного листа, ВМІТИ обрати вид, зміст, форму резюме залежно від мети та вимог вакансії, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ створення резюме.

Детальніше...

Перелік завдань з дисципліни "Навчальна практика" для студентів 1-3 курсів та молодших спеціалістів (рік вступу 2016)

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Кафедра ІНВ підготувала перелік завдань для студентів 1-3 курсів та МС з дисципліни "Навчальна практика".

Детальніше...

Матеріали для 3 курсу до тем "Підготовка до робочого триместру" та "Методологія пошуку роботи"- текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета тем для 3 курсу "Підготовка до робочого триместру" та "Методологія пошуку роботи": ЗНАТИ зміст і дати робочого триместру, основні методи пошуку роботи, ВМІТИ знайти підприємство для працевлаштування під час робочого триместру, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ спілкування з представниками підприємств щодо працевлаштуванн.

Детальніше...

Матеріали для 1 курсу до теми "Комунікативні навички" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 1 курсу "Комунікативні навички": ЗНАТИ визначення комунікативних навичок, рівень власних комунікативних навичок, ВМІТИ гармонійно та ефективно взаємодіяти з оточуючим світом, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ ефективного спілкування.

Детальніше...

Матеріали для 2 курсу до теми "Здатність вирішувати конфлікти" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 2 курсу "Здатність вирішувати конфлікти": ЗНАТИ визначення конфлікту, види конфлікту, етапи розвитку конфлікту, стратегії виходу з конфлікту, ВМІТИ впізнати конфлікту ситуацію, визначити ефективну поведінку в конфлікті, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ ефективного вирішення конфлікту.

Детальніше...

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
verni.jpg
20635895.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017