EnglishRussianUkrainian

Навчальна практика

Компетенції для успішної кар’єри. Вступ до дисципліни "Навчальна практика"

Друк PDF

Навчальна практика

До роботодавців – власників підприємств – звертаються десятки і сотні кандидатів на посаду, але обирають кращих. За якими ж ознаками їх обирають?

Детальніше...

Матеріали для 2 курсу до теми "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник" - практичне завдання: есе

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Есе на тему "Як я бачу свою майбутню професію" - практичне завдання до теми для 2 курсу "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник". Як виконується це завдання?

Детальніше...

Матеріали для 1 курсу до теми "ВНТУ – основа для професійного навчання та саморозвитку" - Пам'ятка першокурсника

Друк PDF

Памятка першокурсника ВНТУ, розробка ІнЕБМДПам’ятка першокурсника (на основі Правил внутрішнього розпорядку університету) – документ, який допоможе молодій людині зрозуміти свої права та обов’язки стосовно університету, також права та обов’язки університету стосовно нього.

Детальніше...

Матеріали для 2 курсу до теми "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 2 курсу "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник" - пояснити студентам, як вони здобуватимуть робітничу професію, навчаючись у ВНТУ, а також повідомити про вимоги, які пред'являють до кваліфікованих робітників на підприємствах.

Детальніше...

Матеріали для 1 курсу до теми "ВНТУ – основа для професійного навчання та саморозвитку" - презентація

Друк PDF

Презентація до Теми 1, автор Олександр Мельник, викладач кафедри ІНВПрезентація "Вінницький національний технічний університет – комфортний університет комфортного міста", автор – Олександр Мельник, співробітник кафедри ІНВ ІнІНВ ВНТУ. В презентації - перелік підрозділів ВНТУ та молодіжних організацій та ін.

Детальніше...

Back to top
picture02.jpg
lightpeak.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
48.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017