EnglishRussianUkrainian

Статті

Думка посадовця України про робітничі професії на сучасному ринку праці

Печать PDF

Гройсман: на українському ринку праці бракує фахівців з робітничих професій. Сучасні підприємства більше потребують практичних навичок, хоча й талановиті учені також сприятимуть їхньому розвитку та зростанню прибутків.

Подробнее...

Які 8 компетентностей є ключовими з точки зору Європейської комісії в галузі освіти?

Печать PDF

The Key Competences for Lifelong Learning, ключових компетенцій, soft skills, м'які навички8 ключових компетенцій вже 10 років є основою освітніх реформ у Європейському Союзі.

Подробнее...

Мрієте про навчання в США? Фулбрайт допоможе!

Печать PDF

Кожен громадянин України, який мріє розширити горизонти пізнання, може прийняти участь в конкурсах Програми ім. Фулбрайта. Переможці отримують фінансову підтримку для навчання чи проведення досліджень в кращих університетах США. Щоб перемогти, слід написати проект англійською мовою, у якому переконати експертів – твоя ідея та твої результати будуть корисні світу.

Подробнее...

Зайнятість, заробітна плата, безробіття – статистика допоможе абітурієнтам обрати спеціальність

Печать PDF

Ринок праці України 2016Обираючи напрямок освіти та спеціальність, потрібно врахувати тенденції ринку праці 2016 р. – зайнятість населення та заробітну плату в різних галузях господарства України, а також рівень безробіття.

Подробнее...

В німецьких ВНЗ навчають жити своїм розумом

Печать PDF

Навчальний процес в німецьких вузах генерує випускників-професіоналів, високо цінованих на ринку праці. Секрет – спрямування німецької освіти на ті професійні та особисті компетенції, які приносять успіх кар’єрі.

Подробнее...

Back to top
pic1.jpg
menedger.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017