EnglishRussianUkrainian

Статті

Як презентувати свій стартап легендарному Чарльзу Адлеру, співзасновнику платформи Kickstarter?

Друк PDF

Olerom Forum 1 у Києві, 30 вересня 2017 року30 вересня 2017 року у Києві відбудеться Olerom Forum 1 - форум талановитої молоді України. Студенти ВНТУ мають унікальну можливість взяти участь у цьому форумі безкоштовно у складі університетської делегації. Дедлайн - 22 вересня!

Детальніше...

Думка посадовця України про робітничі професії на сучасному ринку праці

Друк PDF

Гройсман: на українському ринку праці бракує фахівців з робітничих професій. Сучасні підприємства більше потребують практичних навичок, хоча й талановиті учені також сприятимуть їхньому розвитку та зростанню прибутків.

Детальніше...

Які 8 компетентностей є ключовими з точки зору Європейської комісії в галузі освіти?

Друк PDF

The Key Competences for Lifelong Learning, ключових компетенцій, soft skills, м'які навички8 ключових компетенцій вже 10 років є основою освітніх реформ у Європейському Союзі.

Детальніше...

Зайнятість, заробітна плата, безробіття – статистика допоможе абітурієнтам обрати спеціальність

Друк PDF

Ринок праці України 2016Обираючи напрямок освіти та спеціальність, потрібно врахувати тенденції ринку праці 2016 р. – зайнятість населення та заробітну плату в різних галузях господарства України, а також рівень безробіття.

Детальніше...

Мрієте про навчання в США? Фулбрайт допоможе!

Друк PDF

Кожен громадянин України, який мріє розширити горизонти пізнання, може прийняти участь в конкурсах Програми ім. Фулбрайта. Переможці отримують фінансову підтримку для навчання чи проведення досліджень в кращих університетах США. Щоб перемогти, слід написати проект англійською мовою, у якому переконати експертів – твоя ідея та твої результати будуть корисні світу.

Детальніше...

Back to top
vd41.jpg
menedger.jpg
099.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017