EnglishRussianUkrainian

Статті

Зайнятість, заробітна плата, безробіття – статистика допоможе абітурієнтам обрати спеціальність

Друк PDF

Ринок праці України 2016Обираючи напрямок освіти та спеціальність, потрібно врахувати тенденції ринку праці 2016 р. – зайнятість населення та заробітну плату в різних галузях господарства України, а також рівень безробіття.

Детальніше...

Мрієте про навчання в США? Фулбрайт допоможе!

Друк PDF

Кожен громадянин України, який мріє розширити горизонти пізнання, може прийняти участь в конкурсах Програми ім. Фулбрайта. Переможці отримують фінансову підтримку для навчання чи проведення досліджень в кращих університетах США. Щоб перемогти, слід написати проект англійською мовою, у якому переконати експертів – твоя ідея та твої результати будуть корисні світу.

Детальніше...

В німецьких ВНЗ навчають жити своїм розумом

Друк PDF

Навчальний процес в німецьких вузах генерує випускників-професіоналів, високо цінованих на ринку праці. Секрет – спрямування німецької освіти на ті професійні та особисті компетенції, які приносять успіх кар’єрі.

Детальніше...

Вища освіта у Великобританії

Друк PDF

Система вищої освіти Великої Британії пройшла перевірку часом і вважається зразковою. Вона надає значні переваги та розкриває великі можливості для випускників, особливо нині, коли англійська мова є мовою міжнародного спілкування.

Детальніше...

Вища освіта у Словенії

Друк PDF

Освіті та науці в Словенії приділяють велику увагу. Зростає кількість іноземних студентів, що приїздять туди на навчання.

Детальніше...

Back to top
picture02.jpg
verni.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
48.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017