EnglishRussianUkrainian

Статті

Вища освіта в Італії

Друк PDF

В Італії знаходиться один з найстаріших університетів світу - Болонський, заснований 1088 року. Там зробив своє знамените відкриття щодо сил електрики під час м'язового руху Луїджі Гальвані. Одним із ректорів університету був у 15 столітті Юрій Дрогобич.

Детальніше...

Вища освіта в Іспанії

Друк PDF

Навчальні заклади Іспанії надають якісну освіту класичного зразка, причому за досить символічними цінами. Протягом останніх років держава здійснює реформу системи освіти, при цьому велика увага приділяється її відповідності європейським стандартам.

Детальніше...

Вища освіта в Ірландії

Друк PDF

Ірландія має давні та славні традиції в галузі освіти, які сходять до Середньовіччя. Ці традиції збереглися дотепер, що дозволяє підтримувати високий рівень освіти відповідно до міжнародних вимог і постійно збільшувати кількість іноземних студентів, зацікавлених в ірландській освіті.

Детальніше...

Вища освіта в Естонії

Друк PDF

Система вищої освіти Естонії є бінарною та складається з університетів (ulikool) і вищих  навчальних закладів прикладного характеру (rakenduskorkool). Починаючи з 1999 року, деякі середні професійні навчальні заклади отримали право надавати професійні програми на рівні вищої освіти.

Детальніше...

Вища освіта у Данії

Друк PDF

Освіта є одним із пріоритетів держави й суспільства у Данії. Вже багато років країна входить до числа світових лідерів за відсотком валового внутрішнього продукту, який надається системі освіти. Держава фінансує всі заклади незалежно від підпорядкування чи власності.

Детальніше...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
medium.jpg
aqua-dome-02.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017