EnglishRussianUkrainian

Напрямки

Робота і практика для студентів у Німеччині - об'єднання літнього відпочинку та праці

Печать PDF

Робота у Німеччині для студентівНімеччина пропонує студентам ВНТУ ряд вакансій на літо 2018 року, де вони можуть працювати зі знанням та без знань німецької мови. Сфери економіки: підприємства харчові, виробничі, сільськогосподарські, а також готельно-ресторанні комплекси.

Подробнее...

Проведення наукових досліджень у США - для науковців ВНТУ

Печать PDF

ulbright Scholar Program - проведення наукових досліджень у США.Триває прийом заявок для участі у конкурсі отримання стипендій для проведення наукових досліджень у США від Фонду ім. Фулбрайта.

Подробнее...

Студентів, науковців та викладачів ВНТУ запрошують на конференцію у Польщу

Печать PDF

Польщею започатковано інноваційний проект "Технології. Знання. Компетенції". До участі у проекті запрошують молодих людей та науковців з Польщі та України - ентузіастів технологій, зацікавлених у вивченні природи та експериментах.

Подробнее...

Як презентувати свій стартап легендарному Чарльзу Адлеру, співзасновнику платформи Kickstarter?

Печать PDF

Olerom Forum 1 у Києві, 30 вересня 2017 року30 вересня 2017 року у Києві відбудеться Olerom Forum 1 - форум талановитої молоді України. Студенти ВНТУ мають унікальну можливість взяти участь у цьому форумі безкоштовно у складі університетської делегації. Дедлайн - 22 вересня!

Подробнее...

Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Печать PDF

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на роботу студентів 1-5 курсів ВНТУ. В портфелі вакансій - біля 30 посад за різними спеціальностями: від економічних до технічних. Також студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується!

Подробнее...

КОНФЕРЕНЦІЯ + СТАЖУВАННЯ + ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ у Празі для викладачів та науковців ВНТУ

Печать PDF

Конференція, стажування, підвищення кваліфікації для викладачів, науковців у Празі, Чехія, 2017, ВНТУНауковців та викладачів ВНТУ запрошують долучитись до міжнародної конференції, яка відбудеться у Празі (Чехія). Учасники конференції матимуть можливість пройти стажування та підвищення кваліфікації, підтверджене відповідними документами.

Подробнее...

Навчання та стажування для студентів та викладачів ВНТУ у Європі

Печать PDF

Навчання та стажування за кордоном для викладчів та студентів, ВНТУ, Фінляндія, Угорщина, 2017Нові можливості відкриваються для працівників ВНТУ та студентів у міжнародних програмах навчання та співпраці у країнах Європи. Цього разу запрошують Фінляндія та Угорщина.

Подробнее...

Актуальні стипендіальні програми у європейських університетах

Печать PDF

Стипендії для бакалаврів, магістрів,  докторантів, Словакія, Чехія, ГреціяНові стипендіальні програми на навчанняв 2017/18 та 2018/19 академічних роках в кращих університетах Європи пропонують увазі бакалаврів, магістрів та докторантів ВНТУ.

Подробнее...

3 вакансії від Евереста у Вінниці

Печать PDF

роботу студентам, робота випускникам, ВНТУ, Еверест Вінниця робота, монтажник зв’язку-кабельник Вінниця, оператор сall-центру Вінниця, менеджер з продажу послуг ВінницяТОВ "Телерадіокомпанія "ЕВЕРЕСТ" пропонує роботу студентам та випускникам ВНТУ.

Подробнее...

Стажування у США для студентів ВНТУ

Печать PDF

стажування у США для студентівСтудентів ВНТУ факультетів будівництва та машинобудування запрошують на стажування та практику у США. Подібне стажування - незамінне і корисне для майбутньої кар'єри.

Подробнее...

74 вакансії відкрито на ПАТ "Вінницяобленерго" станом на 18.08.17

Печать PDF

Робота, вакансії для випускників ВНТУ у ПАТ "Вінницяобленерго"Компанія ПАТ "Вінницяобленерго" пропонує роботу фахівцям технічних спеціальностей та тим, хто має робітничу професію. Місце роботи - Вінниця та структурні одиниці у районах Вінницько області.

Подробнее...

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, Вінниця

Печать PDF

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, ВінницяОператор мобільного зв'язку Vodafone запрошує на роботу студентів старших курсів та випускників ВНТУ. Місце роботи - Вінниця.

Подробнее...

Безкоштовне стажування студентів у Канаді

Печать PDF

стажування в Канаді 2017Студентів ВНТУ запрошують до участі в програмі безкоштовного стажування в університетах Канади.

Подробнее...

Робота для інженерів-будівельників

Печать PDF

робота для інженерів-будівельників, робота для випускників, працевлаштування ВНТУПідприємство у Хмельницькому запрошує на роботу випускників ВНТУ на посади інженера та майстра. Стартова заробітна плата - біля 10 тис. грн.

Подробнее...

Випускників ВНТУ запрошують на роботу

Печать PDF

Робота для випускниківКомпанія, розташована у місті Хмельницький, запрошує на роботу випускників ВНТУ.

Подробнее...

Заліки з робочого триместру у системі онлайн-тестування - для операторів КН, електромонтажників, радіомонтажників, лаборантів ХА

Печать PDF

УВАГА! Заліки з виробничої практики у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФІРЕН відбуваються у формі комп'ютерних тестів.

Подробнее...

Торгівельна компанія м. Вінниці запрошує на роботу на 6 вакантних посад

Печать PDF

Вакансії у ВінниціСтудентів старших курсам та випускників ВНТУ запрошують взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у одній з місцевих компаній.

Подробнее...

Держава Ізраїль відкриває для українців програми у сферах природоохорони, освітніх інновацій та шкільної педагогіки

Печать PDF

Викладачам вишів та шкіл, науковцям, експертам пропоную взяти участь у трьох навчальних програмах, підготовлених Ізраїльською агенцією з розвитку міжнародного співробітництва.

Подробнее...

Вакансія Junior Mobile Developer у ІТ-стартапі

Печать PDF

Junior Mobile Developer, вакансія розробка мобільних додатківПроект SMART CITY STARTUP пропонує роботу для Junior Mobile Developer.

Подробнее...

Вакансія у сфері ІТ від закордонної компанії

Печать PDF

вакансія ІТ, робота для студентівІзраїльська компанія пропонує працевлаштування студентам 3-5 курсів ВНТУ.

Подробнее...

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
menedger.jpg
099.jpg
cursos_jovenes.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017