EnglishRussianUkrainian

Напрямки

Вакансії для студентів ВНТУ від компанії Укртелеком

Друк PDF

Вакансій у Вінниці, УкртелекомПАТ "Укртелеком" пропонує роботу студентам, а також випускникам ВНТУ.

Детальніше...

Вакансії для різних спеціальностей, кваліфікації та професій на олійножировому комбінаті

Друк PDF

Вакансій у Вінниці, Вінницький олійножировий комбінатВінницький олійножировий комбінат - підприємство, яке посідає третє місце у світі за виробничими потужностями. Почати тут кар'єру - почесно і перспективно.

Детальніше...

Дві вакансії у вінницькій компанії для студентів та випускників ВНТУ

Друк PDF

Вакансії Вінниця, менеджер з продажу комп'ютерної та периферійної техніки, технік з заправки та ремонту лазерних картриджівВінницька компанія запрошує на роботу з достойною оплатою усіх бажаючих. Досвід роботи - не обов'язковий. Навички - мінімальні.

Детальніше...

Мандруючи Шовковим шляхом, навчатись в аспірантурі у Китаї!

Друк PDF

Продовжується культурний обмін між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху: молодих науковців ВНТУ запрошують на навчання в аспірантуру у Китайській Народній Республіці.

Детальніше...

Запрошує на навчання Республіка Корея!

Друк PDF

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (National Institute for International Education, NURD) оголошує набір студентів на навчання у Кореї.

Детальніше...

Науковцям ВНТУ пропонують взяти участь у Проведенні наукових досліджень у США

Друк PDF

До 20 жовтня 2017 р. ПРОДОВЖЕНО термін подання заявок для отримання Стипендії імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Компанія пропонує студентам роботу, якою вони будуть пишатися

Друк PDF

Компанія LetyShops набирає команду. Для новачків - це успішний старт кар'єри. Для компанії - енергійні та ефективні працівники.

Детальніше...

Програмa для навчання студентів ВНТУ у Республіці Корея

Друк PDF

Навчання у Кореї для студентів ВНТУ, 2017, стипендіальна програмаРеспубліка Корея презентувала в Україні один з найбільших корейських наукових закладів країни KAIST - Korea Advanced Institute of Science and Technology. Університет запрошує студентів старших курсів ВНТУ для навчання та проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Робота і практика для студентів у Німеччині - об'єднання літнього відпочинку та праці

Друк PDF

Робота у Німеччині для студентівНімеччина пропонує студентам ВНТУ ряд вакансій на літо 2018 року, де вони можуть працювати зі знанням та без знань німецької мови. Сфери економіки: підприємства харчові, виробничі, сільськогосподарські, а також готельно-ресторанні комплекси.

Детальніше...

Проведення наукових досліджень у США - для науковців ВНТУ

Друк PDF

ulbright Scholar Program - проведення наукових досліджень у США.Триває прийом заявок для участі у конкурсі отримання стипендій для проведення наукових досліджень у США від Фонду ім. Фулбрайта.

Детальніше...

Студентів, науковців та викладачів ВНТУ запрошують на конференцію у Польщу

Друк PDF

Польщею започатковано інноваційний проект "Технології. Знання. Компетенції". До участі у проекті запрошують молодих людей та науковців з Польщі та України - ентузіастів технологій, зацікавлених у вивченні природи та експериментах.

Детальніше...

Як презентувати свій стартап легендарному Чарльзу Адлеру, співзасновнику платформи Kickstarter?

Друк PDF

Olerom Forum 1 у Києві, 30 вересня 2017 року30 вересня 2017 року у Києві відбудеться Olerom Forum 1 - форум талановитої молоді України. Студенти ВНТУ мають унікальну можливість взяти участь у цьому форумі безкоштовно у складі університетської делегації. Дедлайн - 22 вересня!

Детальніше...

Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Друк PDF

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на роботу студентів 1-5 курсів ВНТУ. В портфелі вакансій - біля 30 посад за різними спеціальностями: від економічних до технічних. Також студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується!

Детальніше...

КОНФЕРЕНЦІЯ + СТАЖУВАННЯ + ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ у Празі для викладачів та науковців ВНТУ

Друк PDF

Конференція, стажування, підвищення кваліфікації для викладачів, науковців у Празі, Чехія, 2017, ВНТУНауковців та викладачів ВНТУ запрошують долучитись до міжнародної конференції, яка відбудеться у Празі (Чехія). Учасники конференції матимуть можливість пройти стажування та підвищення кваліфікації, підтверджене відповідними документами.

Детальніше...

Навчання та стажування для студентів та викладачів ВНТУ у Європі

Друк PDF

Навчання та стажування за кордоном для викладчів та студентів, ВНТУ, Фінляндія, Угорщина, 2017Нові можливості відкриваються для працівників ВНТУ та студентів у міжнародних програмах навчання та співпраці у країнах Європи. Цього разу запрошують Фінляндія та Угорщина.

Детальніше...

Актуальні стипендіальні програми у європейських університетах

Друк PDF

Стипендії для бакалаврів, магістрів,  докторантів, Словакія, Чехія, ГреціяНові стипендіальні програми на навчанняв 2017/18 та 2018/19 академічних роках в кращих університетах Європи пропонують увазі бакалаврів, магістрів та докторантів ВНТУ.

Детальніше...

3 вакансії від Евереста у Вінниці

Друк PDF

роботу студентам, робота випускникам, ВНТУ, Еверест Вінниця робота, монтажник зв’язку-кабельник Вінниця, оператор сall-центру Вінниця, менеджер з продажу послуг ВінницяТОВ "Телерадіокомпанія "ЕВЕРЕСТ" пропонує роботу студентам та випускникам ВНТУ.

Детальніше...

74 вакансії відкрито на ПАТ "Вінницяобленерго" станом на 18.08.17

Друк PDF

Робота, вакансії для випускників ВНТУ у ПАТ "Вінницяобленерго"Компанія ПАТ "Вінницяобленерго" пропонує роботу фахівцям технічних спеціальностей та тим, хто має робітничу професію. Місце роботи - Вінниця та структурні одиниці у районах Вінницько області.

Детальніше...

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, Вінниця

Друк PDF

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, ВінницяОператор мобільного зв'язку Vodafone запрошує на роботу студентів старших курсів та випускників ВНТУ. Місце роботи - Вінниця.

Детальніше...

Безкоштовне стажування студентів у Канаді

Друк PDF

стажування в Канаді 2017Студентів ВНТУ запрошують до участі в програмі безкоштовного стажування в університетах Канади.

Детальніше...

Back to top
vd41.jpg
verni.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017