EnglishRussianUkrainian

Напрямки

Матеріали для 2 курсу до теми "Уміння працювати в команді" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 2 курсу "Уміння працювати в команді": ЗНАТИ визначення команди, принципів командоутворення та лідерства, ВМІТИ діяти в команді відповідно до різних ситуацій у навчанні, роботі, особистому житті, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ ефективної співпраці в команді.

Детальніше...

Матеріали для 3 курсу до теми "Резюме та супровідний лист" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 3 курсу "Резюме та супровідний лист": ЗНАТИ визначення, види, зміст, форми резюме, зміст та призначення супровідного листа, ВМІТИ обрати вид, зміст, форму резюме залежно від мети та вимог вакансії, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ створення резюме.

Детальніше...

Вакансія для студентів - менеджер з продажів в міжнародному центрі інтернет-торгівлі

Друк PDF

Вакансія ІТМіжнародний центр інтернет-торгівлі All.Biz розширює штат менеджерів з продажу.

Детальніше...

Практика з перспективою працевлаштування для студентів та випускників ВНТУ в МКП "Вінницяліфт"

Друк PDF

Практика ВінницяВінницьке міське комунальне підприємство "Вінницяліфт" запрошує на практику та роботу студентів та випускників ВНТУ.

Детальніше...

Стипендії для навчання в Чеській республіці

Друк PDF

Навчання у ЧехіїВ рамках Літньої школи слов'янських студій у Чеській Республіці з метою поглибленого вивчення чеської мови відкрито 4 стипендії для українських студентів і викладачів.

Детальніше...

Навчання в Інституті Тонджі в Китаї - для магістрів та докторів.

Друк PDF

Навчання в КитаїІнститут Тонджі (Tongji Institute of Environment for Sustainable Development, IESD), Шанхай, КНР, оголошує прийом заявок на навчання за магістерськими та докторськими програмами.

Детальніше...

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда - освіта в Польщі для українських студентів

Друк PDF

Навчальння у Польщі, стипендія у ПольщіТриває конкурс на здобуття стипендій для навчання в Республіці Польща. Конкурс відбувається в рамках стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда.

Детальніше...

Робота для випускників ВНТУ у Латвії

Друк PDF

Вакансія програміста в ЛатвіїПотужна транспортна компанія Латвії - "Kreiss" - пропонує роботу випускникам ВНТУ. Відкрито вакансії програміста PHP та програміста 1C.

Детальніше...

Перелік завдань з дисципліни "Навчальна практика" для студентів 1-3 курсів та молодших спеціалістів (рік вступу 2016)

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Кафедра ІНВ підготувала перелік завдань для студентів 1-3 курсів та МС з дисципліни "Навчальна практика".

Детальніше...

Матеріали для 1 курсу до теми "Комунікативні навички" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 1 курсу "Комунікативні навички": ЗНАТИ визначення комунікативних навичок, рівень власних комунікативних навичок, ВМІТИ гармонійно та ефективно взаємодіяти з оточуючим світом, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ ефективного спілкування.

Детальніше...

Матеріали для 3 курсу до тем "Підготовка до робочого триместру" та "Методологія пошуку роботи"- текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета тем для 3 курсу "Підготовка до робочого триместру" та "Методологія пошуку роботи": ЗНАТИ зміст і дати робочого триместру, основні методи пошуку роботи, ВМІТИ знайти підприємство для працевлаштування під час робочого триместру, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ спілкування з представниками підприємств щодо працевлаштуванн.

Детальніше...

Стипендії на навчання в Китаї для бакалаврів, магістрів, аспірантів, стажерів

Друк PDF

Навчання у Китаї для бакалаврів, магістрів, аспірантів, стажерівКитайська Народна Республіка виділила квоту стипендій на навчання української молоді. Кількість нових стипенді на 2016-2017 н.р. - 44. Стипендії призначені для бакалаврів, магістрів, аспірантів, стажерів.

Детальніше...

Вакансії для молодих фахівців у СП "Сперко Україна" (Вінницький офіс)

Друк PDF

Вакансії для інженерів ВінницяІспансько-українська фармацевтична компанія «СПЕРКО УКРАЇНА» в зв’язку з розширенням виробництва ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ  ЗДІБНИХ і ВІДПОВІДАЛЬНИХ МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ.

Детальніше...

Місця для працевлаштування студентів згідно робітничих професій - Вінниця, Вінницька область

Друк PDF

Підприємства для роботи студентівКафедра ІНВ пропонує студентам 3 курсу перелік підприємств для працевлаштування на робочий триместр весною-влітку 2016 р. В переліку вказані робітничі професії, яких потребували підприємства.

Детальніше...

Матеріали для 2 курсу до теми "Здатність вирішувати конфлікти" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 2 курсу "Здатність вирішувати конфлікти": ЗНАТИ визначення конфлікту, види конфлікту, етапи розвитку конфлікту, стратегії виходу з конфлікту, ВМІТИ впізнати конфлікту ситуацію, визначити ефективну поведінку в конфлікті, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ ефективного вирішення конфлікту.

Детальніше...

Компетенції для успішної кар’єри. Вступ до дисципліни "Навчальна практика"

Друк PDF

Навчальна практика

До роботодавців – власників підприємств – звертаються десятки і сотні кандидатів на посаду, але обирають кращих. За якими ж ознаками їх обирають?

Детальніше...

План підготовки до робочого триместру

Друк PDF

Робочий триместрСтуденти 3-го курсу (нормат. терм. навч.) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., рік вступу 2016) проходять робочий триместр з 22 травня до 30 червня 2017 року. Щоб успішно виконати навчальне навантаження, потрібно почати підготовку до робочого триместру вже зараз.

Детальніше...

Робочий триместр весна-літо 2017 р. УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Друк PDF

До уваги студентів 3-го курсу (нормат. терм. навч., 2014 рік вступу) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., 2016 рік вступу)!

Згідно графіку навчального процесу на 2016-2017 навчальний рік з 22 травня до 30 червня 2017 року заплановано проходження студентами робочого триместру ("робота на виробництві") на підприємствах, в організаціях та установах різної форми власності регіонів України у відповідності до їх робітничих професій та законодавства України про працю.

Детальніше...

Робота для студентів в компанії "Data Call" - ставка + %

Друк PDF

Робота для студентів, Data Call, ВінницяСтудентів запрошує на роботу Аутсорсинговий контакт-центр "Data Call", філіал у м. Вінниця. 

Детальніше...

Матеріали для 2 курсу до теми "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник" - практичне завдання: есе

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Есе на тему "Як я бачу свою майбутню професію" - практичне завдання до теми для 2 курсу "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник". Як виконується це завдання?

Детальніше...

Back to top
vd41.jpg
menedger.jpg
aqua-dome-02.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017