EnglishRussianUkrainian

Напрямки

14 вакансій у м. Вінниця для студентів та випускників вузів

Друк PDF

Робота у ВінниціДля студентів та випускників оголошено конкурс на заміщення вакансій від Консалтингової компанії "Адьютор" (Вінниця).

Детальніше...

Пропозиція роботодавця - постійна робота у Вінницькій області для молодих фахівців

Друк PDF

Вакансія АгромашТОВ "Краснянське спеціалізоване підприємство "Агромаш" запрошує на роботу молодих, наполегливих, енергійних спеціалістів.

Детальніше...

Працевлаштування інженерів та спеціалістів в ТОВ "Джентерм Україна"

Друк PDF

Вакансія Джентерм Україна, інженерТОВ "Джентерм Україна" запрошує на роботу молодих спеціалістів. Компанія розташована в м. Виноградів, Закарпатська область.

Детальніше...

Вакансія "системний адміністратор"

Друк PDF

Системний адміністратор ВінницяМедичний центр "Альтамедика", м. Вінниця, запрошує на роботу системного адміністратора.

Детальніше...

Вакансія "системний адміністратор"

Друк PDF

Системний адміністратор ВінницяМедичний центр "Альтамедика", м. Вінниця, запрошує на роботу системного адміністратора.

Детальніше...

Робота в Закарпатті

Друк PDF

Вакансія ЗакарпаттяКомпанія ТОВ “Шаян” (ТК “БеркутБуд”) запрошує на роботу фахівців різних спеціальностей. Сфера діяльності - будівельні матеріали. місцезнаходження - Закарпаття.­

Детальніше...

Вінницький "Пласт" запрошує на стажування волонтера-web-програміста

Друк PDF

Пласт, Україна, ВінницяПластовий осередок у Вінниці шукає молодого ІТ-фахівця, який має бажання пройти стажування та набути практичний досвід.  Завдання стажера - здійснити редизайн та вдосконалити існуючий сайт.

Детальніше...

Вакансії у Києві для випускників ВНТУ

Друк PDF

Робота для випускників у КиєвіТОВ "СЕА Електротехніка" (м. Київ) пропонує роботу для випускників ВНТУ.

Детальніше...

Робота для студентів у Польщі

Друк PDF

Робота в Польщі для студентівВлітку студентів запрошують на сільськогосподарські роботи у Польщі. Місце роботи – Західно-Поморське воєводство. Тривалість – залежно від виду робіт: з 20.07.16 до 10.10.16 або з 07.06.16 до вересня.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ! Стажування для студентів 5-6 курсів з перспективою працевлаштування

Друк PDF

Стажування з працевлаштуванням компанія JabilКорпорації Jabil запрошує студентів-випускників на презентацію програми стажування.

Детальніше...

Матеріали для 3 курсу до теми "Уміння брати на себе відповідальність" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 3 курсу "Уміння брати на себе відповідальність": ЗНАТИ визначення та склад компетенції, які особливості поведінки відповідальної людини,  ВМІТИ оцінити різні рівні відповідальності та зрілості, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ, які допоможуть розвинути компетенцію.

Детальніше...

Матеріали для 2 курсу до теми "Уміння ставити і досягати поставлені цілі" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 2 курсу "Уміння ставити і досягати поставлені цілі": ЗНАТИ визначення та склад компетенції, визначення та види життєвих цілей, ВМІТИ поставити ефективну ціль і скласти дієвий план її досягнення, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ самомотивування та самостимулювання для досягнення цілі.

Детальніше...

Матеріали для 1 курсу до теми "Активна життєва позиція та позитивна життєва установка" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 1 курсу "Активна життєва позиція та позитивна життєва установка": ЗНАТИ визначення компетенції "Активна життєва позиція та позитивна життєва установка", основні поняття теми - активна/пасивна життєва позиція, конформізм/нонконформізм, проактивність, емоційний інтелект тощо, ВМІТИ визначити життєві установки особисті та оточуючих, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ самоаналізу, планування та цілеспрямованої діяльності.

Детальніше...

Матеріали для 1 курсу до теми "Самодисципліна та самоорганізація" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 1 курсу "Самодисципліна та самоорганізація": ЗНАТИ визначення компетенції "Самодисципліна та самоорганізація", технології самоменеджменту, ВМІТИ застосовувати базові техніки самоменеджменту, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ самоаналізу, планування та цілеспрямованої діяльності.

Детальніше...

Свіжа підбірка 4 подій: Стипендіальні програми, міжнародні зустрічі, літні школи і гранти

Друк PDF

Програми для студентів весна літо 2016Свіжа підбірка цікавих програм для талановитих і активних. Закордонні: Стипендіальна програма Ейнштейна, Міжнародна зустріч студентів інженерних спеціальностей (ICAMES), Грант на навчання міністерства закордонних справ Естонії в університеті Tallinn. Приймає Україна: Міжнародна літня школа з соціальних дисциплін.

Детальніше...

Стипендії на навчання у Словаччині на 2016 р. для студентів, стажерів, аспірантів, докторантів

Друк PDF

Стипендії на навчання у Словаччині 2016Триває реєcтрація на навчання у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Запрошуються українські студенти та докторанти/аспіранти. Останній термін реєстрації - 20 квітня 2016 р.

Детальніше...

Літня школа у Болгарії-2016 - для болгаристів і славістів

Друк PDF

Літня школа в Болгарії-2016Студентів та викладачів болгаристів і славістів запрошують відвідати тематичний літній семінар в Болгарії. Кількість місць - 5. Останній термін реєстрації - 30 квітня 2016 року.

Детальніше...

Матеріали для 2 курсу до теми "Критичне і аналітичне мислення" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 2 курсу "Критичне і аналітичне мислення": ЗНАТИ визначення та склад компетенції, якості та риси характеру, які сприяють її розвитку,  ВМІТИ критично і аналітично аналізувати інформацію, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ ефективного мислення.

Детальніше...

ПРАКТИКА для студентів 3 курсу ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

Друк PDF

Компанія Carlsberg Ukraine практика студентівКомпанія Carlsberg Ukraine запрошує студентів 3 курсу факультету менеджменту на практику за напрямом маркетинг торгових каналів.

Детальніше...

Матеріали для 3 курсу до теми "Уміння надихатись новими ідеями" - текст

Друк PDF

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 3 курсу "Уміння надихатись новими ідеями": ЗНАТИ визначення та склад компетенції, якості та риси характеру, які сприяють її розвитку,  ВМІТИ мислити креативно, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ ефективного генерування нових ідей.

Детальніше...

Back to top
pic1.jpg
workshop-3_2.jpg
aqua-dome-02.jpg
design2.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017